لینک مستقیم(تعاریف و اصطلاحات نامه نگاری و مکاتبات اداری )

تعاریف و اصطلاحات نامه نگاری و مکاتبات اداری |لینک مستقیم|اِل کِی|749901|نرم افزار , دبیرخانه , نرم افزار , دبیرخانه , رایگان , دانلود , نرم افزار , دبیرخانه , نرم افزار , دبیرخانه , بایگانی , نرم افزار , دبیرخانه , یگانه
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تعاریف و اصطلاحات نامه نگاری و مکاتبات اداری را مشاهده می نمایید.

مقاله با عناوین ذیل جهت دانلود

1- مکاتبه

2- نامه اداری

3 - گزارش

4- گزارش کتبی

5- گزارش نوبه ای

6- گزارش کار

7- دستور

8- بخشنامه

9- حکم

10- دستورالعمل

11- آئین نامه

12- صورت جلسه

13- یادداشت اداری

14- مکاتبات داخلی سازمان

15- مکاتبات خارج از سازمان

16- سطوح مکاتباتی

17- پیوست

18- ضمیمه

19- تقسیم نامه ها به لحاظ محتوا

20- انواع مکاتبات اداری

21- انواع طبقه بندی

22- ارجحیت مکاتبات

این مقاله دارای 4 صفحه و با فرمت پی دی اف قابل دانلود است .

شرکت "نرم افزاری یگانه" با اخذ مجوز از شورای عالی انفورماتیک در سال 1386، با بهره گیری از نیروهای فنی متخصص و کارشناسـان خبـره دانشگاهی فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تولید، اجرا و پشتیبانی نرم افزار دبیرخانه و اتوماسیون اداری و نرم افزار بایگانی اسناد آغاز نمـود و همواره تلاش می‌نماید تـا با درک صحیح از نیـازهای بـازار و دستیابـی به راهکارهای نویـن، راه حل های نرم‌افزارهـای خود را ارتـقاء بخشیـده و تا جز برترین شرکت های نرم افزار ایران باشد.

اکنون شرکت نرم افزاری یگانه با بیش از 10 سال فعالیت، دارای 3000 مشتری با بیش از 500 هزار کاربر در 31 استان کشور می باشد و در این سال ها رضایت مشتریان همیشه جز الویت اول مدیریت شرکت یگانه بوده است.

نرم افزار دبیرخانه و بایگانی یگانه نرم افزاریست توانا برای مدیریت امور دبیرخانه سازمان ها و شركت های مختلف با قابلیت های بسیار، امنیت بالا و كاربری آسان

در این نرم افزار ثبت و گردش كلیه مكاتبات سازمان بصورت الكترونیكی و بی نیاز از جا به جایی فیزیكی نامه انجام می شود، تصویر اصل نامه ها و یا هر گونه سند دیگری در این سیستم به روش الكترونیكی آرشیو می شود. نرم افزار دبیرخانه بدون كاغذ یگانه با برچیدن روشهای سنتی و سرعت بخشیدن به امور اداری باعث افزایش ضریب اطمینان و دقت، در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و پراكندگی اسناد و همچنین ثبت و نگهداری بهینه اطلاعات موجب حركت به سوی استاندارد های نوین فن آوری جهان در این رابطه گردیده است .

همچنین در تمامي سازمان ها و شرکت ها، در طول سال ها فعاليت، انبوهي از نامه ها، اسناد و مدارک، پرونده ها، فايل هاي الکترونيکي و ... توليد مي شود که با گذشت زمان، احساس نياز به مديريت اسناد توليد شده، تبديل به يکي از دغدغه هاي مديران و صاحبان آن کسب و کار و سازمان مي شود. شايد اين حساسيت را مي توان در مالکيت مادي، معنوي و ارزش اسناد توليد شده دانست.

شرکت نرم افزاري يگانه با تجربه ي يک دهه فعاليت تخصصي در حوزه ي نرم افزارهاي دبيرخانه و نرم افزارهاي آرشيو اسناد و با دارا بودن بيش از ۳۰۰۰ مشتري، توانسته به عنوان شرکتي پيشرو در حوزه ي نرم افزارهاي دبيرخانه و بايگاني اسناد فعاليت نمايد.

شما مي توانيد از طريق لينک هاي ذيل، دمو و اطلاعات تکميلي نرم افزارهاي فوق را ملاحظه کنيد و يا با شماره تلفن هاي ۲۲۴۶۶۷۴۸-۰۲۱ و ۲۲۴۶۹۴۹۰-۰۲۱ تماس بگيريد و بهترين مشاوره در زمينه ي راه اندازي نرم افزارهاي اداري را دريافت نماييد.

نرم افزار دبیرخانه

نرم افزار بایگانی اسناد

نرم افزار اتوماسیون اداریمطالب دیگر:
📃پاورپوینت درباره نقشهای پیام رسانی GPRSدر رونویسی ژن و بیولوژی سرطان📃پاورپوینت درباره نقش و جايگاه تراكم ساختماني در توسعه شهري و بحث تراکم در منطقه 6 تهران📃پاورپوینت درباره نرم افزار front page📃تحقیق درباره کره زمین و ساختمان آن📃تحقیق درباره امر به معروف و نهي از منكر 📃تحقیق درباره برنامه امنيت زیستی📃تحقیق درباره امانت دارى در سيره پيامبر📃تحقیق درباره ائمه هدّي 📃تحقیق درباره امام خمينى و مبانى فكرى حكومت اسلامى📃تحقیق درباره امام خمينى از ولادت تا رحلت 📃تحقیق درباره امام خميني ودرس معارف به بشريت📃تحقیق درباره امام حسن عسگري عليه السلام📃تحقیق درباره امام اول شيعيان و خليفة الله بلافصل بعد از رسول الله خاتم النبيين 📃تحقیق درباره منشأ وچگونگی تشکيل امـواج📃تحقیق درباره روانشناسي کودک📃تحقیق درباره الگوي برنامه ريزي منابع انساني 📃تحقیق درباره الكل وانواع آن 📃تحقیق درباره بيماريهاي التهابي روده 📃تحقیق درباره اقتدار دين در پالايش جامعه از انحرفات اجتماعي 📃تحقیق درباره جرم شناسي📃تحقیق درباره کلیات لیزر و کاربرد آن📃پاورپوینت بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی میلاد📃تحقیق درباره پل📃دانلود تحقیق درباره کلر 📃تحقیق درباره کمپاس و کاربرد های آن