لینک مستقیم(پاورپوینت درس سوم پیام های آسمان پایه هشتم همه چیز در دست تو)

پاورپوینت درس سوم پیام های آسمان پایه هشتم همه چیز در دست تو|لینک مستقیم|اِل کِی|50605571|دانلود رایگان پاورپوینت,قابل ویرایش,درس 3,پیام های آسمان هشتم,کلاس هشتم,پایه هشتم,قسمت همه چیز در دست تو
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت درس سوم پیام های آسمان پایه هشتم همه چیز در دست تو را مشاهده می نمایید.


نوع فایل: power point


فرمت فایل: ppt and pptx


قابل ویرایش 18 اسلایدقسمتی از متن پاورپوینت:


اسلاید نمایشی پیام هشتم
درس سوّم
بهشت و بهشتیان

دوزخ و دوزخیان باغهای زیبا رودهای جاری درختان زیبا قصرهای با شکوه خدمتکاران اینجا کجاست؟ بهشت زیبای خداوندآرزوی هر انسان با ایمان است لَهُم ما یَشائونَ فیهاولَدَینامَزیدٌ. درآنجاهرچه بخواهند برایشان{فراهم}است و البته {آنچه}نزد ماست بیشتر{از خواسته های آنها} است. سوره ق -آیه35 این همه نعمت بهشتی بخاطر چیست؟ اعمال و رفتار درست و خوب انسانها در دنیا مصالح کار فرشتگان سبحان الله و الحمدُ لله و لا اِله اِلّا الله جهنّم و جهنّمیان آتش سوزان فریادهای گوش خراش صداهای مهیب عذاب وحشتناک اینجا کجاست؟ جهنّم جهنم از چه بوجود آمده است؟ کفر و بی ایمانی و انجام کارهای زشت و ناروا و پیروی از شیطان به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست.


با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیزاگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.محصولات مرتبط:


پکیج پاورپوینت های درس پیام های آسمان پایه هشتم: (درس اول الی درس پانزدهم)


پاورپوینت درس اول پیام های آسمان پایه هشتم: آفرینش شگفت انگیز


پاورپوینت درس دوم پیام های آسمان پایه هشتم: عفو و گذشت


پاورپوینت درس سوم پیام های آسمان پایه هشتم: همه چیز در دست تو


پاورپوینت درس چهارم پیام های آسمان پایه هشتم: پیوند جاودان


پاورپوینت درس پنجم پیام های آسمان پایه هشتم: روزی که اسلام کامل شد


پاورپوینت درس ششم پیام های آسمان پایه هشتم: نردبان آسمان


پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمان پایه هشتم: یک فرصت طلایی


پاورپوینت درس هشتم پیام های آسمان پایه هشتم: نشان ارزشمندی


پاورپوینت درس نهم پیام های آسمان پایه هشتم: تدبیر زندگانی


پاورپوینت درس دهم پیام های آسمان پایه هشتم: دو سرمایهٔ گرانبها


پاورپوینت درس یازدهم پیام های آسمان پایه هشتم: آفت های زبان


پاورپوینت درس دوازدهم پیام های آسمان پایه هشتم: ارزش کار


پاورپوینت درس سیزدهم پیام های آسمان پایه هشتم: کلید گنج ها


پاورپوینت درس چهاردهم پیام های آسمان پایه هشتم: ما مسلمانان


پاورپوینت درس پانزدهم پیام های آسمان پایه هشتم: حقّ النّاس
مطالب دیگر:
🔑تحقیق انواع نرم افزار های مهندسی عمران🔑تحقیق نصف النهارها🔑تحقیق نقش ورزش بر سلامتی انسان🔑تحقیق وظایف حسابدار🔑تحقیق وظایف پلیس در جامعه🔑پاورپوینت بررسی آزمایش های كیفی اسیدهای آمینه و پروتئین ها🔑پاورپوینت آشنایی با آنزیم ها🔑پاورپوینت بررسی اثر افزودن آرد سویا روی خواص رئولوژیک خمیر و ارگانولپتیک نان گندم و بهبود اثرات منفی آن🔑پاورپوینت بررسی آلاینده های مواد غذایی🔑پاورپوینت بررسی اهمیت كنترل مواد غذایی در سطح عرضه و برنامه های آینده🔑پاورپوینت بررسی وضعیت صادرات صنایع غذائی استان خراسان رضوی🔑پاورپوینت بررسی اهمیت ریزمغذیها و راهكارهای كنترل كمبود آنها🔑پاورپوینت آشنایی با سیستم HACCP🔑پاورپوینت بررسی عناصر ضد مغذی (بازدارنده ها)🔑پاورپوینت آشنایی با دیود و بررسی آن (همراه با مثالهای تشریحی)🔑کتاب آموزش پاورپوینت 2013🔑پیشینه و آثار تاریخی استان گلستان🔑تحقیق انواع مانیتور و lcd🔑تحقیق اتم🔑تحقیق آثار و برکات صلوات🔑تحقیق چگونگی رابطه بین دختر و پسر🔑تحقیق ازدواج حضرت فاطمه و امام علی (ع)🔑تحقیق در مورد استاندارد🔑تحقیق استرس و علت آن🔑تحقیق اطلاعاتی درباره NGT