لینک مستقیم(پروژه نقشه گردشگری شهر بهبهان (ArcGIS))

پروژه نقشه گردشگری شهر بهبهان (ArcGIS)|لینک مستقیم|اِل کِی|50538944|نقشه,بهبهان,پروژه گردشگری,ArcGIS,نقشه گردشگری
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پروژه نقشه گردشگری شهر بهبهان (ArcGIS) را مشاهده می نمایید.


تهیه نقشه گردشگری یکی از مهمترین اقدامات در مدیریت مقاصد است. این نقشه ها با هدف جانمایی از زیرساخت ها و روساخت های مورد نیاز گردشگران تهیه می شود.


طراحی نقشه های گردشگری به کمک نرم افزار ArcGIS صورت می گیرد و تلاش می شود در یک نقشه جامع تمامی اطلاعات مورد نیاز برای مدیران و گردشگران یک مقصد را فراهم نماید. تفاوت نقشه های گردشگری با نقشه های معمولی محوریت نیازهای گردشگران جهت اقامت آسان در یک مکان است. از این رو بخش عمده ای از اطلاعاتی که در یک نقشه گردشگری به مخاطبان عرضه می شود به قرار زیر است :


توانایی در تهیه نقشه های گردشگری به کمک نرم افزار ArcGIS یکی از مهمترین محورهای آموزشی در بین فعالین صنعت گردشگری است که به عنوان یکی از دروس پایه در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی تدریس می شود.

مجموعه ای که پیش روی شماست، «نقشه گردشگری شهر بهبهان» در استان خوزستان است که با استفاده از نرم افزار ArcGIS طراحی شده و به صورت یک پروژه کامل به همراه تمامی فایل مورد نیاز در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.


لازم به ذکر است که این پروژه به همراه کلیه لایه ها و خروجی ها با امکان تغییر، ویرایش و یا حذف عرضه می شود. لطفاً این پروژه را پس از دانلود از حالت فشرده خارج نمائید و فایل اصلی آن را با پسوند mxd در محیط نرم افزار ArcGIS اجرا کنید.

برای تهیه این مجموعه مشخصات خود را وارد نمائید و بر روی گزینه «پرداخت و دانلود» کلیک کنید.


مطالب دیگر:
📒پروژه برنامه نویسی مدیریت مدرسه با اکسس📒پروژه برنامه نویسی سیستم رزرو هتل با اکسس📒پروژه برنامه نویسی سیستم تبادل ارز با استفاده ازPHP/MySQL📒پروژه برنامه نویسی سیستم حقوق و دستمزد با ++C📒پروژه برنامه نویسی مدیریت انبار – انبارداری با سی شارپ📒پاورپوینت آماده تونل توحید📒پروژه برنامه نویسی سیستم داروخانه📒پروژه برنامه نویسی سیستم مدیریت فروش📒پاورپوینت آماده انواع سقف کاذب📒پروژه برنامه نویسی مدیریت بیمه با سی شارپ📒پروژه برنامه نویسی مدیریت دندانپزشکی با سی شارپ📒پاورپوینت آماده اثرات شیمیایی فراصوت📒مقاله استفاده از تکنولوژی بیسیم به صورت امن📒تحقیق آماده درآمدی بر آب شناسی📒پروژه برنامه نویسی مدیریت تیم امداد با سی شارپ📒گزارش کارآموزی شرکت توسعه فناوری رباتیک پاسارگاد📒پکیج کامل آزمون کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار📒نمونه سوالات فنی حرفه ای ملیله سازی نقره📒دانلود های دانشگاهی📒پروژه نمایش یک عدد روی سون سگمنت با میکروکنترولر📒پروژه شمارنده با سون سگمنت و میکروکنترلر📒فول نمونه سوالات نهایی ریاضی،تجربی📒اموزش قفل باز کردن📒پکیچ استثنایی بانوی برتر📒اموزش فوتوشاپ