لینک مستقیم(طراحی و جانمایی انواع ایستگاهها در شبکه های حمل و نقل ریلی برون شهری و درون شهری)

طراحی و جانمایی انواع ایستگاهها در شبکه های حمل و نقل ریلی برون شهری و درون شهری|لینک مستقیم|اِل کِی|41014113|طراحی ,جانمایی ,ایستگاهها ,شبکه های حمل و نقل ریلی برون شهری و درون شهری
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان طراحی و جانمایی انواع ایستگاهها در شبکه های حمل و نقل ریلی برون شهری و درون شهری را مشاهده می نمایید.

فهرست مطالب

مقدمه

جانمایی ایستگاه

ایستگاه‌های تراموا

ایستگاه‌های قطار سبک شهری LRT

ایستگاه‌های مترو

مشخصات عمومی ایستگاه

منابع

قسمتی از متن:

بطورکلی سیستم‌های حمل و نقل به چهار دسته هوایی، جاده‌ای، ریلی و دریایی تقسیم می‌شوند که برای دسترسی به هر یک از این سیستم‌ها مسافران باید خود را به فرودگاه‌ها، پایانه‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و بنادر و اسکله‌ها برسانند. بنابراین اولین مولفه‌ای که در انتخاب یک سیستم حمل و نقل تاثیر به‌سزایی خواهد داشت بحث دسترسی به آن سیستم خواهد بود. به همین دلیل است که نقش مهم جانمایی در هر سیستم حمل و نقل بسیار حایز اهمیت است. سیستم حمل ونقل ریلی به دلیل مزایای فراوان مانند مصرف انرژی کمتر، ایمنی بالا، حمل انبوه بار و مسافر، سازگاری با محیط زیست و اشغال فضای کمتر از جایگاهی ویژه در صنعت حمل و نقل برخوردار می‌باشد.

در راه آهن شهری هر یک از سر بخش ناوگان، زیر بنا و بهره‌برداری و مدیریت در جذب ترافیک نقش عمده‌ای ایفا می‌کنند. ولی آنچه که در نگاه اول بیشتر حایز اهمیت است، جانمایی ایستگاه، ساختمان ایستگاه و کیفیت خدمات ارائه شده در آن می‌باشد که منجر به جذب ترافیک بیشتر و در نتیجه درآمدزایی و رونق بیشتر این صنعت خواهد بود .


مطالب دیگر:
🔥پرسشنامه باورهای كاریابی🔥پرسشنامه خودكارامدی كاریابی🔥پرسشنامه فعالیت كاریابی🔥پرسشنامه باورهای کارآمدی تدریس ریاضی معلمان (MTEBI)🔥پرسشنامه باورهای هوشی🔥پرسشنامه بررسی احتمال ریسک🔥پرسشنامه بررسی اضطراب شینان🔥پرسشنامه بیش فعالی کودکان 47 سوالی🔥پرسشنامه پذیرش و عمل– نسخه دوم🔥پرسشنامه تجدید نظر شده وسواس فکری عملی (OCI-R)🔥پرسشنامه تحریک پذیری🔥پرسشنامه تعلل ورزی🔥پرسشنامه تمایز یافتگی خود (dsi) 46 آیتمی🔥پرسشنامه تنظیم خلق منفی🔥پرسشنامه تنظیم هیجانی گراس و جان🔥پرسشنامه توانمندسازی روانشناختی اسپریتزر و میشرا🔥پرسشنامه دشواری در نظم بخشی هیجانی🔥پرسشنامه جو توانمندسازی اسکات و ژافه🔥پرسشنامه چند بعدی سنجش رضایت از زندگی در دانش آموزان هیوبنر (MSLSS)🔥پرسشنامه چند عاملی رهبری MLQ🔥پرسشنامه چند محوری بالینی میلون 3🔥پرسشنامه حالت – رگه اضطراب اسپیلبرگر🔥پرسشنامه حس فنا ناپذیری نمادین🔥پرسشنامه حل مسئله 14 سوالی🔥پرسشنامه خرسندی زناشویی