لینک مستقیم(پروپوزال ارشد: یک روش جدید برای رمز نگاری داده‌ها در محیط ابر)

پروپوزال ارشد: یک روش جدید برای رمز نگاری داده‌ها در محیط ابر|لینک مستقیم|اِل کِی|41013366|A new approach for data encryption in cloud, یک روش جدید برای رمز نگاری داده‌ها در محیط ابر,بررسی روش‌های موجود برای رمز نگاری داده‌ها,بررسی محیط ابر و ویژگی‌های آن,پیاده سازی الگوریتم پیشنهادی ,مقایسه الگوریتم پیشنهادی با سایر الگوریتم‌ها,مستند سازی تحقیق
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پروپوزال ارشد: یک روش جدید برای رمز نگاری داده‌ها در محیط ابر را مشاهده می نمایید.

فارسی: یک روش جدید برای رمز نگاری داده‌ها در محیط ابر

انگلیسی:A new approach for data encryption in cloud

ب- نوع کار تحقیقاتی: بنیادی 1 نظری 2 کاربردی 3 عملی 4

پ- تعداد واحد پایان­نامه: 6 واحد

ت- پرسش اصلی تحقیق (مساله تحقیق):

چگونه می توان داده هارا قبل از ذخیره سازی در ابر رمز نگاری کرد بطوری که ضریب امنیت آن بسیار بالا باشد.

5- بیان مساله (تشریح ابعاد، حدود مساله، معرفی دقیق مساله، بیان جنبه ­های مجهول و مبهم و متغیرهای مربوط به پرسش­های تحقیق، منظور تحقیق):

پردازش ابری به عنوان مدیریت و ارائه منابع، نرم‌افزارهای کاربردی و تبادل اطلاعات به عنوان یک سرویس، تحت بستر اینترنت تعریف شده است. پردازش ابری نرم‌افزارهای کاربردی و پایگاه داده‌ها را به سمت مراکز داده‌های بزرگ سوق داده است. با این حال ویژگی‌های منحصر به‌فرد آن همواره با شمار بسیاری از چالش‌های امنیتی جدید و شناخته نشده همراه بوده است. مشکل اساسی داده‌ها قرار گرفتن آن در کشورهای استعمارگر هست.

استفاده از ابر به دلیل کارایی بسیار بالا آن امروزه مورد توجه صنعت قرار گرفته است. با این وجود ایجاد امنیت بالا برای داده‌ها در این محیط هنوز به عنوان یک چالش برای تحقیق این حوزه باقی مانده است. رمزنگاری داده‌ها یکی از روش‌های بسیار مهمی است، که برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به داده‌ها در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، روش‌های مختلف رمز نگاری سعی دارد این کار طوری انجام دهند که رمزنگاری و کدگشایی در کمترین زمان ممکن برای افراد مجاز انجام گیرد. همچنین گشودن این کدها برای افراد غیر مجاز تا حد ممکن انجام پذیر نباشد.


مطالب دیگر:
📂دانلود پاورپوینت معرفی سیستم های ترمز در خودروها📂دانلود پاورپوینت سیستم گرایان در مدیریت📂دانلود پاورپوینت SSL Protocol📂دانلود پاورپوینت تاریخچه و نحوه استفاده از صدا در کامپیوتر و وب📂دانلود پاورپوینت بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر اخلاق تربیتی و فردی کاربران📂پاورپوینت انواع بتن و کاربردهای آن در317 اسلاید کاربردی و آموزشی و کاملا قابل ویرایش📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق سرمایه اجتماعی و عملکرد بازار📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد بازار📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهت گیری استراتژیک📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهت گیری هدف📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق مشارکت اجتماعی📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش مدیریت استرس و حل مساله اجتماعی📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق جرات ورزی و ابراز وجود📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق ژئومورفولوژی و اکولوژی ساحل📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت و رفتارهای شهروندی سازمانی📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوری ذهن📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق توریسم و گردشگری📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل گفتمان📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش معنوی، سلامت سازمانی و نقش میانجی شادکامی📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های تفکر و مدیریت دانش📂دانلود ترجمه مقاله سهم انعطاف ناپذیری شناختی در نشانگان اضطراب اجتماعی و اختلال خوردن eating disorder📂دانلود تحقیق جرم انگاری معامله به قصد فرار از دین از نگاه قانون جدید و سابق📂دانلود پاورپوینت سندروم داون📂دانلود تحقیق سندروم داون📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق الگوهای ارزشیابی