لینک مستقیم(نرم افزار جمع آوری اطلاعات تماس مشاغل گوناگون)

نرم افزار جمع آوری اطلاعات تماس مشاغل گوناگون|لینک مستقیم|اِل کِی|41005069|باراز یابی اینترنتی, نصب و راه اندازی نرم افزارهای مفید و کاربردی,اطلاعات تماس چه گروه ها و افرادی را می خواهید؟,نرم افزار جمع آوری اطلاعات تماس مشاغل,سفارش و خرید,دانلود نسخه کامل آروانت وب,منابع آروانت وب,تنظیمات بسیار پیشرفته,مدیریت و محدودیت بر پهنای باند,استفاده از پروکسی های متعدد,جستجو در انواع فایلها,نوع تلفن ها (ثابت، موبایل و
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان نرم افزار جمع آوری اطلاعات تماس مشاغل گوناگون را مشاهده می نمایید.

بعد از خرید نرم افزار زمان و شماره خرید را به شماره 09353414749 ارسال کنید تا کد فعال سازی نا محدود را برای شما ارسال نماییم...

نرم افزار بدون فایل های پیش نیاز است باید دات نت فریم ورک 4 را نصب کنید.


اطلاعات تماس چه گروه ها و افرادی را می خواهید؟؟؟
اطلاعات تماس مخاطبین کدام کشورها، استان ها و شهر ها را می خواهید؟؟؟
به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟
باا این اطلاعات چه کاری می خواهید انجام دهید؟؟
چگونه به این اطلاعات دسترسی پیدا کنم1- سایت های اینترنتی

آدرس سایت مورد نظر را که می خواهیم اطلاعات تماس های آن را داشته باشیم، به نرم افزار می دهیم، نرم افزار باسرعت و دقت بالا اطلاعات تماس سایت مورد نظر را جمع آوری واستخراج می کند.

به طور مثال:

- سایت هایی که اعضا و بازدید کنندگان بالایی دارند میهن دانلود، سرویس های وبلاگ دهی میهن بلاگ، بلاگفا، پرشین بلاگ و…

- سایت های درج اگهی: سایت ایستگاه، نیاز روز و…


2- موتور های جستجو

در این بخش شما یک کلمه کلیدی را در اختیار نرم افزار قرار می دهید تا به استخراج اطلاعات از درون موتورهای جستجوگر بپردازد.
به طور مثال:

- لیست شرکت های حسابداری برای فروش نرم افزار حسابداری!
- هتل دار هستید و لیست شرکت های گردشگری و برگزار کنندگان تورهای مسافرتی را می خواهید!
- شرکت بیمه دارید و لیست صاحبان خودروها را برای دریافت بیمه نامه از شرکت تان می خواهید!
استخراج اطلاعات از انواع فایل ها


3- فایل های ذخیره شده در رایانه شما

یکی از مهمترین قابلیت های نرم افزار، استخراج اطلاعات تماس از درون فایل های سیستم تان می باشد.
نرم افزار می تواند به جستجو درون فایل هایی نظیر Excel Word Pdf Text و… پرداخته و شماره تلفن ها و ایمیلهای موجود در این فایل ها راشناسایی و استخراج کند.
به طور مثال ممکن است فایل های متنی مختلفی را از اینترنت دانلود کنید، تهیه کنندگان این فایل ها اطلاعات تماس خود رادر داخل فایل درج میکنند شاید بخواهید از این اطلاعات استفاده کنید شما می توانید در تنظیمات نرم افزار گزینه جستجو درون فایل های شخصی را انتخاب کنید.
ویژگی های آروانت وب


1 – موتور کاوش هوشمند، قدرتمند و سریع

نرم افزار آروانت وب با استفاده از مکانیزم های مختلف می تواند حجم زیادی از اطلاعات را با سرعت بالا برای شما جمع آوری کند علاوه بر این نرم افزار قابلیت

اجرای چندین تحقیق به صورت همزمان را دارا می باشد.


شما می توانید نرم افزار را چندین روز در حالت اجرا قرار دهید تا حجم بالایی از اطلاعات را برای شما استخراج کند.


2 – شناسایی دقیق ایمیل ها

در بعضی سایت ها برای جلوگیری از شناسایی ایمیل ها به جای علامت @از عبارت at و به جای نقطه (.) از عبارت dot استفاده میکنند نرم افزار قابلیت شناسایی این ایمیل ها را نیز دارد یا به عبارتی شما می توانید ایمیل ها را در هر قالبی که نوشته شده باشند، از سطح سایت های اینترنتی جمع آوری کنید.
مثال (Info at example.com info[at]example[dot]com) شکل صحیح ایمیل info@exmple.com


3 – دقت بالا در تشخیص شماره تلفن به نسبت نرم افزار های مشابه

یکی از معایب نرم افزارهای مشابه این است که نمیتوان به داده های آن ها اطمینان کرد زیرا احتمال خطا در جمع آوری شماره ها زیاد است و معیار خاصی برای تشخیص شماره ها در نظرگرفته نشده است و ممکن است هر عدد یا رقمی به عنوان شماره تلفن در نظر گرفته شود برای مثال نرم افزارهای دیگر ممکن است شماره بارکد یک کتاب را به عنوان تلفن تشخیص دهند.

نرم افزار آروانت وب دارای تنظیمات زیادی برای افزایش دقت در جمع آوری اطلاعات می باشد.

شما می توانید نرم افزار را به گونه ای تنظیم کنید که بر اساس عنوان صفحه، عبارت های قبل از شماره تلفن ها،

متن های نوشته شده در صفحه و … جستجو را دقیقتر کند.
مطابق با آخرین استاندارد های مخابراتی دنیا


4 – مطابق با آخرین استاندارهای مخابراتی دنیا

آروانت وب با آخرین استاندارهای مخابراتی ایران و جهان تنظیم شده است و تمامی معیارها و الگوهای مختلف شماره تلفن ها را دارا می باشد.

نرم افزار آروانت وب به گونه ای طراحی شده است که تغییرات آینده از طریق بروز رسانی های مختلف انجام خواهد شد. برای مثال در اوایل سال 93 تغییراتی در راستای همکد سازی استان های ایران انجام شده است.
ظاهر زیبای گرافیکی به سبک مترو


5 – ظاهر زیبای گرافیکی به سبک طراحی مدرن
امکانات آروانت وب


1- دسته بندی شماره تلفن ها بر اساس نوع شماره و نوع اپراتور برای شماره موبایل

نحوی جستحوی شماره تلفن ثابت به نحو است که ابتدا کد کشور سپس کد شهر و سپس شماره تلفن درج می شوند. شماره تلفن های همراه نیز بر اساس اپراتور تلفن همراه دسته بندی می شوند. شماره تلفن های بین المللی ( Pager VOIP Toll-Free…) نیز بر اساس پارامتر هایاز مخصوص به خود دسته بندی می شوند.
دسته بندی شماره تلفن ها براساس نوع و اپراتور


2- دسته بندی و گروهبندی ایمیل ها

نرم افزار آروانت وب قابلیت گروهبندی ایمیل ها را دارا می باشد.
شما می توانید ایمیل های رایگان مانند yahoo mail Gmail Hotmail و … را به صورت جداگانه و یا با هم در یک گروه قرار دهید. همچنین می توانید ایمیل هایی مانندinfo@example.com support@example.com … را در گروه های مجزا قرار دهید و به صورت تفکیک شده از آن ها خروجی بگیرید.
بدون شک اگر بخواهید به صورت هدفمند ایمیل مارکتینگ انجام دهید این گزینه کمک بسیاری به شما می کند.


3 -تهیه خروجی از شماره ها، ایمیل ها، گروه ها و جزئیات استخراج شده به تفکیک برای هر کدام با انواع فرمت ها

نرم افزار آروانت وب به شما این امکان را می دهد تا از اطلاعات به دست آمده به صورت دقیق خروجی بگیرید. برای مثال شما می توانید از شماره موبایل هایی که در صفحه های “تماس با ما” سایت های جستجو شده نوشته شده اند خروجی بگیرید.

شما می توانید از شماره تلفن ها در قالب های مختلف (فرمت بین المللی همراه با کد کشور، فرمت شماره گیری از داخل همان کشور و …) خروجی بگیرید.
تهیه خروجی از اطلاعات جمع آوری شده در قالب های ذخیره سازی پرکاربرد (Outlook Google Text PDF Word Excel HTML) می باشد. پیشنهاد ما این است که نسخه آزمایشی نرم افزار را حتما دانلود کنید زیرا بسیاری از قسمت های نرم افزار نیاز به تجربه عملی توسط کاربر دارد تا صحت توضیحات مندرج بر کاربران آشکار شود.
دادن خروجی از اطلاعات با انواع فرمتها


4 -اعمال انواع فیلتر های پیشرفته بر روی اطلاعات استخراج شده

در این قسمت شما می توانید بر روی ایمیل ها و شماره های استخراج شده فیلتر قرار دهید

به طور مثال: ایمیل های که حاوی کلمه ی خاصی هستند را به شما نشان دهد یا شماره موبایل هایی که مختص یک شهر خاص هستند و یا شماره ها و ایمیل هایی که در گروه صنفی خاصی هستند را نشان دهد و خروجی بگیرد.

در حال حاضر برای ایمیلها فیلترهای زیر را میتوانید اعمال کنید:

آدرس ایمیل ها، آدرس وب سایت ها، عناوین صفحه هات استخراج شده، گروه های ایمیلی(yahoo Gmail info …) و توضیحات صفحات

و برای شماره تلفن ها فیلتر های:

نوع تلفن ها (ثابت، موبایل و انواع تلفن های بین المللی )، موقعیت مکانی( کشور / استان/شهر)، آدرس سایت ها، عنوان صفحه، توضیحات شماره (برای تلفن های همراه اپراتور)، و توضیحات صفحات


5 -جستجو در انواع فایلها

نرم افزار آروانت وب می تواند درون فایل های رایانه شما نیز به دنبال ایمیل و شماره تلفن بگردد و آن ها را نیز استخراج و دسته بندی کند.
در حال حاضر امکان استخراج اطلاعات از درون فایل های PDF Word Excel CSV Text XML HTML به صورت اختصاصی وجود دارد. سایر فرمت ها نیز در صورتی که از قالب متنی پشتیبانی کنند مانند: فایل های مخاطبین تماس یا VCard، قابلیت شناسایی توسط نرم افزار آروانت وب را دارا می باشد.


6 -استفاده از پروکسی های متعدد برای جلوگیری از مسدود شدن توسط سایت ها

بعضی از وب سایت ها، زمانی که درخواست های زیادی از سوی رایانه شما دریافت می کنند، دسترسی شما را به وب سایتشان مسدود می کنند.
راه حل این کار استفاده از پروکسی است. در حالت معمولی شما نیازی به استفاده از پروکسی ندارید. در نرم افزار آروانت وب می توانید چندین پروکسی را تعریف کنید تا نرم افزار به صورت خودکار بین آن ها سوییچ کند. در این صورت از مسدود شدن توسط وب سایت ها جلوگیری می کنید.


7 - مدیریت و محدودیت بر پهنای باند

در نرم افزار آروانت وب شما می توانید مشخص کنید که فرآیند جمع آوری اطلاعات از یک حد مشخص، پهنای باند بیشتری مصرف نکند، حداکثر تا تعداد مشخصی از صفحات را بررسی کند و یا از جستجو در سایت هایی که داده های مفیدی ندارند اجتناب کند و …


8 – تنظیمات بسیار پیشرفته

قابل توجه تمامی کاربران آروانت وب:

تنظیمات این قسمت بسیار مهم و مفید است که با انجام درست آن می توانید به مقدار قابل توجهی در دقت

اطلاعات، زمان جستجو وپهنای باند اینترنت خود صرفه جویی کنید.

پشتیبانی و بروز رسانی های رایگان

دانلود نسخه کامل همراه با پیش نیاز دات نت فریم ورک 4

از آدرس فایهای پیش نیاز دار را دانلود کنید:

http://www.arvantsoft.com/downloads/Setup-Full.exe


مطالب دیگر:
📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان زرندیه📒نقشه ی بخش های شهرستان محمودآباد📒نقشه ی بخش های شهرستان نکا📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان ایجرود📒نقشه ی بخش های شهرستان نور📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان خدابنده📒نقشه ی بخش های شهرستان نوشهر📒نقشه ی بخش های شهرستان ساری📒نقشه ی بخش های شهرستان سوادکوه📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان خرمدره📒نقشه ی بخش های شهرستان تنکابن📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان ماه نشان📒نقشه ی بخش های شهرستان اراک📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان طارم📒نقشه ی بخش های شهرستان کمیجان📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان زنجان📒نقشه ی بخش های شهرستان ساوه📒نقشه ی بخش های شهرستان شازند📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان گرمسار📒تحقيق تشریح سیستم کنترل حلقه بسته📒پروژه سیستم مدیریت محتوا (cms)📒گزارش كارآموزي حسابداري با موضوع اعتبارات، پست بانك📒تحقيق اشتباهات مديران منابع انساني و كاركنان📒نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان دامغان📒تحقيق استانداردهای‌ کنترل کیفیت