لینک مستقیم(دانلود پاورپوینت جنگل ها 15 اسلاید)

دانلود پاورپوینت جنگل ها 15 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|40106841|دانلود جنگل ها 15 اسلاید,تحقیق جنگل ها 15 اسلاید,مقاله جنگل ها 15 اسلاید,جنگل ها 15 اسلاید
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت جنگل ها 15 اسلاید را مشاهده می نمایید.

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 15 صفحه

جنگل ها دبیر گرامی جناب آقای محمدی جامی گرد آورنده محمد غفوری بیشتر از تمام مناطق دنیا جنگلهای برگ ریز معتدل بر اثر فعالیتهای انسان تحت تاثیر قرار گرفته اند .
در اکثر مناطق معتدل ، نواحی وسیعی از جنگلها برای احداث راههای کشاورزی از بین رفته اند .
این فرآیند چندین قرن پیش در اروپا آغاز شد و منجر به باقی ماندن تعداد کمی از جنگلهای خالی از سکنه شد .
در شرق آمریکای شمالی ، جنگل زدایی با ورود مهاجران اروپایی آغاز شد اما هنوزبه وسعت آنچه در اروپا رخ داده ، نرسیده است .
جنگلهای بارانی کاج آمریکای شمالی در طول ساحل غربی آمریکای شمالی ، آب و هوای مرطوب و معتدل ، جنگلهای کاج بارانی را که از آلاسکا تا شمال کالیفرنیا امتداد یافته اند بوجود آورده است .
این جنگل منحصر به فرد ، مدتهای مدید در معرض تهدید بوده است زیرا می تواند از درختانش برای سوخت و کاغذ سازی استفاده کرد .
حدود 90 درصد ازجنگلهای اولیه اکنون کاملاًَ از بین رفته اند .
گرچه جنگلهاییکه درختانشان قطع شده اند معمولاَ دوباره کاری می شوند ، اما رستنی های جدید ، حیات وحش کمتری را نسبت به جنگلهای اولیه در خود پناه می دهند.
باران اسیدی جنگلها در شمال آمریکا و اروپا از آلودگی هوا آسیب می بینند .
دودهای خارج شده از موتور اتومبیلها و گازهای زاید کارخانجات به هوا می روند و توسط قطرات اب در اتمسفر جذب می گردند .
این آلودگی خواص شیمیایی باران را تغییر می دهد و آنرا از آنچه می بایست باشد ، اسیدی تر می سازد .
باران اسیدی به برگها و ریشه های درختان صدمه می زند و نهایتاَ می تواند آنها را از بین ببرد.
جنگلهای شمالی گر چه بعضی از نواحی جنگلهای شمالی برای سوخت و کاغذ سازی قطع شده اند این منطقه از بسیاری از تغییراتی که برای انواع دیگر جنگلها رخ داده گریخته است .
حدود 12000 سال پیش ، اواخر دوران یخبندان که یخچالهای طبیعی ، عقب نشینی کردند جنگلهای شمالی اندک اندک به سمت شمال پیش رفته اند .
قسمتهای عظیمی از این جنگلها بر روی خاک یخ زده که به جز در قسمت سطحی در طول تابستان ، همیشه یخ زده هستند رشد می کنند.
جنگل ناحیه ایست با تراکم زیادی از درختان، جنگلها در تمام نواحی زمین که قابلیت رشد درخت در آنها وجود دارد و از نظر ارتفاع در زیر خط درخت قرار دارند یافت می شوند، مگر اینکه بارش باران در آنجا کم بوده، یا تناوب آتش سوزیهای طبیعی زیاد باشد.
جنگلها عمدتا شامل تعداد زیادی از گونه های درختان با ارتفاع مختلف می باشند، و در کنار اینها درختچه ها و درختان جوان رشد می کنند، که سبب استفاده بهینه از نور آفتاب می شود.
یک جنگل به شکل طبیعی اش، محل زندگی بسیاری از جانوران و گونه های گیاهی می باشد، و زیست توده آن در هر واحد واحد سطح، در مقایسه با بیشتر زیست بوم ها زیاد می باشد.
از دیدگاه بوم شناختی، ممکن است یک جنگل از یک درختزار متمایز باشد.
جنگل کم و بیش، سایبانی متراکم دارد، و شاخ و برگ درختان به هم می رسند یا این که در هم تنیده می شوند؛ یک درختزار عمدتا سایبان بازی دارد، که مقداری نور خورشید از بین درختان نفوذ می کنند (همچنین ببینید: ساوانا).
انواع بسیاری از جنگل ها وجود دارند.
از جمله انواع بوم ش


مطالب دیگر:
🔍تحقیق در مورد مزاح از ديدگاه روايات 27 ص 🔍تحقیق در مورد مبدلهای صفحه ای CBE 29 ص 🔍تحقیق در مورد مدیریت کامل 🔍تحقیق در مورد مسجد ایاصوفیه 🔍تحقیق در مورد مروري بر تحولات نظام بودجه‌ر 🔍تحقیق در مورد مسجد جامع تاريخی اصفهان و يرد 28 ص 🔍تحقیق در مورد مشاهیر حسابداری ایران 30 ص 🔍تحقیق در مورد معاد 114 ص 🔍تحقیق در مورد معرفي كامل قطعات سخت افزاري همراه با عكس 44 ص 🔍تحقیق در مورد مفاهيم اوليه برنامه نويسی در دات نت85ص 🔍تحقیق در مورد مهارت های ده گانه زندگی 🔍تحقیق در مورد مواد تابعي 13 ص 🔍تحقیق در مورد مواضع مغالطه بيروني 18 ص 🔍تحقیق در مورد موبایــل متیـــن 🔍تحقیق در مورد موانع صادرات مركبات 64 ص 🔍تحقیق در مورد میزان علاقه به مطالعه 🔍تحقیق در مورد میکروسکوپ 28 ص 🔍تحقیق در مورد نباتات علوفه‌اي 24 ص 🔍تحقیق در مورد نجوم120 🔍تحقیق در مورد نسخه فرهنگي امنيت ملي 🔍تحقیق در مورد نرمش و كمردرد 🔍تحقیق در مورد نقش حسابداري مالياتي در توسعه اقتصادي 🔍تحقیق در مورد نقش صادرات در اقتصاد ایران با تاکید بر الگوی بخش کشاورزی 16 ص 🔍تحقیق در مورد نقش عوامل محیطی در عملکرد ورزشکاران 🔍تحقیق در مورد نگاهي به قابليت‌هاي فني و محتوايي جامع فقه اهل البيت