لینک مستقیم(دانلود مقاله ترجمه شده اختلالات سرگیجه و تعادل قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی)

دانلود مقاله ترجمه شده اختلالات سرگیجه و تعادل قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی|لینک مستقیم|اِل کِی|40085711|اختلالات سرگیجه , تعادل
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود مقاله ترجمه شده اختلالات سرگیجه و تعادل قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی را مشاهده می نمایید.

خلاصه

سرگیجه یک شکایت شایع می باشد که با بالا رفتن سن شیوع پیدا می کند. کاهش، از دست رفتن یا اختلال عملکرد در یک یا چند از اجزای سیستم تعادل ما ممکن است با پیری، با تعدادی از بیماری ها و صدمات باعث آشفتگی تعادل و سرگیجه شود. تشخیص آن شامل یادآوری جزئیات، تست عملکرد شنوایی، تست موضعی و ارزیابی کنترلی وضعیت می باشد. در این فصل برخی از تشخیصات سر گیجه توضیح داده می شود که در آن تمرینات تحرکی برای بهبود آن ضروری است.

از دست دادن شدید عملکرد دهلیزی محیطی از یک طرف منجر به شروع ناگهانی سرگیجه شدید و عدم تعادل می شود. بهبود آن می تواند از طریق تحریک سیستم دفاعی اصلی به تدریج با افزایش حرکت چشم و سر و ورزشهای تعادلی شتاب پیدا کند. سرگیجه موضعی متغییر خوش خیم (BPPV) زمانی اتفاق می افتد که اتوکونیا خارج از موقعیت معمول خود، به یکی از کانل های نیمه حلقوی گوش داخلی انتقال پیدا کرده و با حرکات سر یا تغییرات وضعیتی موجب سرگیجه شود.BPPV با دو اصل درمانی معالجه می شود: تمرینات عادتی و مانور درمانی. آسیب به سیستم عصبی مرکزی و تغییرات وابسته به سن در سیستم تعادل همچنین می توانید به سرگیجه و عدم تعادل منجر شود. در افراد مسن، سرگیجه و عدم تعادل یک خطر جدی برای افتادن ها و شکستگی های بعدی را تشکیل می دهند. در مورد آسیب به سیستم عصبی مرکزی و سرگیجه های مربوط به سن، هدف از تمرینات بدنی؛ بهبود تعادل، هماهنگی و قدرت، به منظور کاهش ترس از جنبش و افزایش سطح فعالیت می باشد.


مطالب دیگر:
📜تحقیق تاریخ شاهنشاهی پهلوی📜تحقیق مردم سالاري ديني از منظر امام علي (ع)📜تحقیق قرآن معجزه جاویدان الهی📜تحقیق سیستم هیدرولیک و اجزاء آن📜تحقیق سیستم کنترل داخلی📜تحقیق سوار کردن چرخ دنده های حلزونی📜تحقیق ذخیره فشار بالا ریل سوخت📜پاورپوینت ابعاد هندسی و تحمل📜پاورپوینت تکالیف اداری و عمومی مستخدمین دولت📜پاورپوینت اصول تغذيه صحیح📜پاورپوینت کتاب تاریخ (1) درس مطالعه و کاوش در گذشته های دور📜تحقیق خلافت عباسیان و غزنویان و صفاریان📜تحقیق سقراط و افلاطون و ارسطو📜تحقیق حکومت علویان📜تحقیق روان شناسي شخصيت محمدرضا پهلوي📜تحقیق فلسفه قیام عاشورا📜تحقیق ارزش شهادت و شهيد در اجتماع📜تحقیق ارزش ايمان📜تحقیق حضرت آدم📜تحقیق دگرگوني تكنولوژي نظامي، از ابتدا تا قرن بيست و يك📜تحقیق حضرت ابا صالح مهدی (ع) و فلسفه ظهور آن حضرت📜تحقیق ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺗﻤﺪﻥ ﻭﻳﻞ ﺩﻭﺭﺍﻧﺖ📜تحقیق آداب معاشرت در قرآن کریم📜تحقیق آداب سفر به روايت علامه مجلسى📜تحقیق آداب سخن گفتن پيامبر اعظم (ص)