لینک مستقیم(پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس ششم (وضو، غسل و تیمم))

پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس ششم (وضو، غسل و تیمم)|لینک مستقیم|اِل کِی|39016498|پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس ششم (وضو, غسل و تیمم) ,کتاب پیام های آسمانی پایه نهم,پاورپوینت رایگان درس ششم پیام های آسمانی پایه نهم,درس پیام های آسمانی پایه نهم,پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم,آریافایل,دانلود پاورپوینت درس شش پیام
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس ششم (وضو، غسل و تیمم) را مشاهده می نمایید.

این فایل شامل پاورپوینت با موضوع "درس پیام های آسمانی پایه نهم درس ششم (وضو، غسل و تیمم) " می باشد که در حجم 14 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت کل کتاب پیام های آسمانی پایه نهم رو با قیمت استثنایی از ما بخواهید
قسمتی از متن کتاب:راهی که ما انسانها به سوی خدا طی می کنیم، به توشه نیاز دارد. در سالهای گذشته برخی از این توشه ها را شناختیم. در سال هفتم با دوران بلوغ، «افتخار بندگی »، و شرایط و ویژگیهای آن آشنا شدیم و دانستیم برای انجام عبادت هایی همچون نماز که «ستون دین » است؛ باید «به سوی پاکی » حرکت کنیم و از ناپاکی هایی همانند خون و دیگر نجاسات پرهیز کنیم.همچنین آداب و احکام «نماز جماعت » و غسل را نیز فرا گرفتیم. علاوه بر این با روزه که«یک فرصت طلایی » است و ما را به سوی خداوند تعالی سوق میدهد، نیز آشنا شدیم.

توضیحات:
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.
ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.


مطالب دیگر:
🔑مجموعه سوالات تستی آزمون استخدامی آموزش وپرورش🔑جزوه اقتصاد خرد و کلان🔑جزوه مهارت های هفت گانه ICDL🔑پاورپوینت زبان بدن (Body Language)🔑پاورپوینت نظریه کلبرگ🔑پاورپوینت نظریه های روان شناسی رشد🔑تحقیق چوب در ساختمان🔑تحقیق فشار خون بالا و پایین🔑تحقیق اسکن قلب🔑تحقیق چاقی و درمان آن🔑تحقیق سنگ شناسي (سنگ هاي رسوبي، آذرين و دگرگوني)🔑تحقیق عفاف و حجاب🔑تحقیق پستانداران🔑تحقیق تحریم اقتصادی🔑تحقیق تولید مثل🔑تحقیق تله اتم🔑جزوه دانش علوم بانکی ویژه آزمون های استخدامی بانک ها🔑پاورپوینت ارزیابی قابليت‌ هاي زمين گردشگري ژئومورفوسایت‌ های استان مازندران🔑جزوه ادبیات فارسی ویژه آزمون های استخدامی🔑نقشه ساختمان بتنی 2 طبقه 2 واحدی🔑پاوریوینت هکر🔑تحقیق تکنولوژی جدید در عایق کاری رطوبتی ساختمان🔑تحقیق تقسیم میتوز🔑تحقیق مدلي جهت تعيين مكان و اندازه DG در يك سيستم توزيع با کمک بهينه سازي اجتماع مورچگان (ACO)🔑تحقیق نفوذپذيري و دوام بتن