لینک مستقیم(پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع کارخانه برق شهری)

پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع کارخانه برق شهری|لینک مستقیم|اِل کِی|39015183|تحقیق,تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,پروژه رایگان,پروژه مالی رشته حسابداری,پروژه حسابداری,تحقیق حسابداری شرکت برق,کارخانه برق شهری,حسابداری کارخانه برق شهری,تحقیق حسابداری برق شهری,مقاله برق شهری,کارخانه برق,حسابداری برق,حس,,,
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع کارخانه برق شهری را مشاهده می نمایید.

مقدمه :
اكنون بيش از نود سال تاسيس كارخانه برق شهري در ايران مي‌گذرد و حدوداً سي سال تحت اين مدت موسسات توليد و توزيع برق كلاً در دست بخش خصوصي بوده نه تنها صاحبان و مديران آنها در گذشته‌اند بلكه متأسفانه دفاتر و اسناد مرتب و مدوني در دست نيست و در بيشتر موارد حتي يك نكته روشن كنندة مطلب هم دشوار بدست مي‌آيد.
تاريخچه:
اگر كسي بخواهد كه تاريخ علم الكتريسيته را تا قرن ششم قبل از ميلاد بكشا ند. بر او خرده نمي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان گرفت زيرا در آن عصر كهربا و مغناطيس و برخي از خاصيتهاي اين دو ماده شنا‌خته شده بود و اين سخن از طا لس ملطي روايت شده است كه گفته بود «مغناطيس در خود روحي دارد، چه آهن را به جنبش در مي آورد .»
اما در واقع الكتريسيته از تاريخ 1785 ميلادي كه كولن قانون اصلي الكتريسيته ساكن را يافت و شباهت بسيار نزديك آن را با قانون جاذبة عمومي نشان داد آغاز مي‌شود.
از اين زمان تا سال 1871 كه گرم ماشين برقي خود را اختراع كرد 86 سال طول كشيد. انرژي، استعداد يك سيستم براي انجام دادن كار خارجي است . تأثير گذاري هر عامل بر محيط اطرا فش به همين استعداد بستگي دارد. در ميان تأثير گذاران بر محيط، انسان از اين امتياز شگرف بر خوردار است. كه مي‌تواند با به كار بردن تمهيداتي، حاملهاي انرژي را به خد مت خود در آورد و از استعداد كارزايي آنها در راههاي مطلوب خودش سود ببرد.
انسان اين مهم را به اختراع دستگاههاي لازم تحقق بخشيده است. اين دستگاهها واسطه‌اي هستند كه گونه خاصي از انرژي را به گونه‌ ديگر تبديل مي‌كند به نحوي كه از نظر كاربرد قابل استفاده و مطلوب باشد.

فهرست:مقدمهفصل اول تاريخچه
فصل دوم كارخانه برق
فصل سوم صنعت برق تا بيش از تاسيس وزارت آب و برق
فصل چهارم طبقه بندي شركت
فصل پنجم حقوق و دستمزد
فصل ششم فعاليت مالي
جداول


مطالب دیگر:
📒دانلود تحقیق در موردجمعیت و نیروی انسانی📒دانلود تحقیق در موردجمهوری اتریش📒دانلود تحقیق در موردجنسیت و قیزیولوژی جنسیت📒دانلود تحقیق در موردجنگ نرم در دهه چهارم📒دانلود تحقیق در موردجنگ ویت نام📒دانلود تحقیق در موردجنین شناسی📒دانلود تحقیق در موردجوانان📒دانلود تحقیق در موردجوانه📒دانلود تحقیق در موردجوش📒دانلود تحقیق در موردجوشکاری آرگون📒دانلود تحقیق در موردجوشکاری با لیزر📒دانلود تحقیق در موردجوشکاری فراصوتی📒دانلود تحقیق در موردپارامترهاي مهم فيزيکي در آب📒دانلود تحقیق در موردپانکراتیت📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت آشنایی با آرامگاه کوروش کبیر و پاسارگاد📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی تکنولوژي بازشناسي گفتار فارسي با رويکردي به صنعت بانکداري📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی سیم پیچی ماشین جریان مستقیم📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی طرح ايجاد مراکز توسعه کسب و کار کوچک📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی و ارزیابی اصلاح نباتات در مهندسی ژنتیک📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی و ارزیابی مديريت توليد و عمليات📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت تفاوت انسان و مورچه📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت جامع و کامل درباره مغز و فرآینهای یادگیری با مغز📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت درباره تورم اسکروتوم📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت درس فیزیک اول دبیرستان📒دانلود تحقیق در موردپاورپوینت رایگان آزمایشگاه مبانی بیوشیمی-