لینک مستقیم(خلاقيت در كودكان بررسي نيازها و خصوصيات كودكان 4 تا 6 ساله و طراحي مبلمان كار هنري براي آنان)

خلاقيت در كودكان بررسي نيازها و خصوصيات كودكان 4 تا 6 ساله و طراحي مبلمان كار هنري براي آنان|لینک مستقیم|اِل کِی|39013185|خلاقيت در كودكان,بررسی روانشناسی خلاقیت در کودکان,پایان نامه روانشناسی کودک,دانلود پایان نامه خلاقیت,دانلود تحقیق در مورد خلاقیت,تحقیق در مورد کودکان,مقاله در مورد خلاقیت کودکان,خلاقیت بچه ها,مقاله Creativity in children
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان خلاقيت در كودكان بررسي نيازها و خصوصيات كودكان 4 تا 6 ساله و طراحي مبلمان كار هنري براي آنان را مشاهده می نمایید.

مقدمه:
اگر بزرگسالاني خلاق و با قوة تخيل مي‌خواهيم بايد از سال‌‌هاي اولية زندگي آن‌ها براي اين كار برنامه‌ريزي كنيم. ما كودكان را براي زندگي تربيت مي‌كنيم و هر خصوصيتي را كه در اين سن در آنان تشويق كنيم با آنان مي‌ماند. اگر خلاقيت و قوة تخيل آنان را تشويق نكنيم كودكان به بزرگسالاني خلاق بدل نمي‌شوند.
كار و فعاليت هنري كودكان در ايجاد فرصت‌هايي بمنظور ابراز خلاقيت اهميت حياتي دارد. در نظر گرفتن تنوع وسايل و امكانات دار اتاق كودك به دليل استفادة طولاني مدت از اهميت بسياري برخوردار است. كودكان به نقاشي و حجم‌سازي بسيار علاقه مندند و دوست دارند وسايلي را كه در اختيار دارند رنگي كنند، مثل نقاشي كردن روي ديوارهاي اتاقشان. گاهي اين مسئله باعث ايجاد اضطراب و نگراني در خانواده‌ها مي‌شود: اما بايد دقت كرد كه كودكان را از انجام اين كار نهي نكنيم و فضاي لازم را براي انجام اين كار براي او فراهم كنيم.
تحقيقات نمايانگر آن است كه هوش و استعداد، خلق و خو و شخصيت، قدرت‌ها و مهارت‌ها در سال‌هاي اول زندگي شكل مي‌گيرد. در مرحلة بعدي، رشد انسان بيشتر در جهت كمي است تا كيفي. لذا هر قدر محيط زندگاني كودك غني‌تر، سالم‌تر و آگاهانه‌تر باشد، هوش كودك بيشتر و رفتار او متعادل‌تر خواهد بود و در اينجا ضرورت استفاده از فضاي كار و فعاليت مناسب كه كودك را به سمت و سويي مناسب سوق دهد، ضروري به نظر مي‌رسد.

فهرست:


مطالب دیگر:
کلیات و جزئیات سیم بکسل ها و کابل هامدل 3 بعدی حمامطرح سرویسطرح شیک اتاق خواب دو تختهطرح اتاق کنفرانسطرح کافه تریاطرح اتاق کنترلطراحی فوق العاده با مکسمدل آماده گیتار بیسطرح آشپزخانهطرح کامل خانهآشپزخانه با اسکچ آپ قسمت اولآشپزخانه با اسکچ آپ قسمت دومطرح اداره با اسکچ آپطراحی داخلی اداری شیککلبه جنگلی با اسکچ آپطراحی اتاق کاریبسته بندی و پر کن روغن مایعترس کلاس اولی ها از مدرسهسازه‌های بتنیاعتیاد مشکلات،درمان و...طراحی محیط کارطراحی داخلی با اسکچ آپاندروید چیست؟نقش فناوری اطلاعات در آموزش