لینک مستقیم(پاورپوینت فناوری پیامک (استفاده از پیامک در رسانه نگاری))

پاورپوینت فناوری پیامک (استفاده از پیامک در رسانه نگاری)|لینک مستقیم|اِل کِی|31021960|دانلود پاورپوینت با موضوع فناوری پیامک (استفاده از پیامک در رسانه نگاری),دانلود پاورپوینت,فناوری پیامک (استفاده از پیامک در رسانه نگاری),فناوری پیامک ,استفاده از پیامک در رسانه نگاری,پیامک در رسانه نگاری,پیامک,فناوری های تلفن همراه,موژورنالیس
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت فناوری پیامک (استفاده از پیامک در رسانه نگاری) را مشاهده می نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع فناوری پیامک (استفاده از پیامک در رسانه نگاری)
دارای 42 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید :
42 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

موژورنالیسم
در کنار اشکال تازه رسانه نگاری ، نوشتن برای موبایل نیز به عنوان شکل تازه رسانه نگاری مطرح شده است
موبایل ژورنالیسم، نوشتن و انتشار گزارش‌های خبری با استفاده از قابلیت‌های روزافزون گوشی‌های موبایل با قابلیت اتصال به اینترنت است.
هر نوع خبر نویسی تخصصی که تنها برای مشاهده و دریافت توسط گوشی های موبایل تهیه شده باشد به عنوان رسانه نگاری مبتنی بر موبایل یا موژورنالیسم مطرح است.

فناوری های تلفن همراه
نسل‌هاي شبكه‌هاي موبايل آشنا
- نسل اول يا سيستم‌هاي آنالوگ كه فقط براي انتقال صدا از آنها استفاده مي‌شد.
- نسل دوم يا سيستم‌هاي ديجيتال، فناوري مورد استفاده در شبكه موبايل دولتي ايران.
- نسل 2.5 كه يكسري خدمات بنام خدمات حامل (Bearer Services) از قبيل امكان ارسال پيام كوتاه، تعريف صندوق صوتي و ... را در اختيار كاربر قرار مي‌دهد.
- نسل 2.75 كه علاوه بر انتقال صدا و خدمات توانايي انتقال داده با استفاده از فناوري GPRS را دارد. شبكه ايرانسل از اين نسل است.

- نسل 3 كه فناوري‌هايي را پشتيباني مي‌كند كه در نسل‌هاي قبلي نيست. از جمله آنها مي‌توان به تماس‌هاي ويديويي، بارگذاري فايل‌هاي ويديويي، انتقال اطلاعات با سرعت بالا، خدمات مبتني بر موقعيت و ... اشاره كرد.
نسل 4 که اغلب اپراتورهای تلفن همراه در دنیا به این فناوری روی آورده اند.
در ایران اپراتور سوم به تازگی در کرج راه اندازی شده است .


مطالب دیگر:
🔑بررسی انواع عایق بندی و عایقهای صوتی در ساختمان🔑بررسی زندگینامه آلبرت بندورا و نظريه يادگيري اجتماعي بندورا🔑بررسی فنون تجزيه و تحليل سيستمها در مديريت🔑بررسی و مقایسه اقتصاد ايران و چين🔑طرح توجیهی توجيه اقتصادي و فني و مالي ایجاد خدمات كامپيوتري پژوهش🔑پروژه متره بر آورد اهميت شورا و نقش اجتماعي و سياسي و اقتصادي و فرهنگي شورا🔑بررسی کامپوزیت ها نانو کامپوزیت ها و کاربرد آنها🔑بررسی فعالیت بانکهای خارجی در ایران🔑بررسی اصول و الزامات کاشت گوجه فرنگی گلخانه ای🔑نقش مواد آلي در افزايش سطح حاصلخيزي خاكهاي زراعي🔑پیشینه پژوهش با موضوع افسردگی میان نوجوانان افسردگی نوجوانان بی سرپرست و دارای سرپرست🔑گزارش کارآموزس در شبكه بهداري ابهر امور اداري و مالي🔑بررسی پرواز بدون موتور و مدل رياضي پرواز تعادلي و دو نوع از پرواز غير تعادلي🔑تاريخچه شكل‌گيري و تكامل مهندسي صنايع و تغيير آن از مهندسي صنايع سنتي به مهندسي صنايع و سيستم‌ها🔑بررسی کاشت و داشت و برداشت و گیاه شناسی و انواع و بیماری های گلرنگ Carthamus tinctorius L🔑بررسی معماری مسجد امام اصفهان و معماری هندسه گرا🔑شناسايي دلايل و كنترل پوسیدگی در لوله هاي حفاري چاه نفت🔑مباني نظري سياستهاي پولي، توليد و مكانيزم اثرگذاري سياستهاي پولي بر سطح توليد و اشتغال🔑معرفی و آموزش انواع مختلف سیستمهای ترمز موجود در جهان۵ ( اجزای یک ترمزمغناطیسی)🔑گزارش کارآموزی در كارخانه تن ماهي پونل گیلان🔑بــررسي عوامل مؤثر بر فرار مغزها و تاثیرات فرهنگي و اقتصادي فرار مغزها🔑خلاصه کتاب بوروکراسی و توسعه در ایران🔑سیاستگذاري پولی در بانک مرکزی براساس نرخ بهره و حرمت ربا در اسلام🔑بررسی علاقه و خواسته هاي دانش آموزان در چگونگي گذراندن اوقات فراغت🔑بررسی جایگاه زن در قرآن و ویژگی های زنان الگو از نظر قرآن