لینک مستقیم(داستان شور آباد اثر جمال زاده)

داستان شور آباد اثر جمال زاده|لینک مستقیم|اِل کِی|31014757|تحقيق داستان شور آباد اثر جمال زاده
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان داستان شور آباد اثر جمال زاده را مشاهده می نمایید.

تحقيق
متشکل از 30 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
پيشگفتار:
دريافت يك سويه ي جمالزاده از ساخت زندگي و ميزان تاثير پذيري اش از گذشته باعث شده تا مجموعه آثار داستاني خلق شده ‍ ، به نوع بستر تبديل گرد. يعني بر اين اساس خواننده توانايي تصميم گيري درباره ي صحت پديده ها را ندارد و هر آنچه را وي مي‌گويد بايد بپذيريد .
جمالزاده به منظور دست يافتن بر آموزه ها و آزاد خود داستان را خدا مضمون كرده است .
او با توجه به توانمندي بالا در خلق آثار برتر و نگاه موشكافانه و جستجوگر در غالب موارد حاضر شده پيكر و زير ساخت داستانهايش را متزلزل كند اما مضمون و دور نمايي داستانها ، آنگونه كه مي‌خواهد مطرح گردد. او به راحتي همه چيز را در اختيار خواننده قرار مي‌دهد و از اين كه مبادا مطلبي دست نخورده باقي بماند به اطناب روي مي‌آورد .
حركت جمالزاده در هنگام توصيف مضامين و پديده هاي طبيعت از كل به جز بوده است .
جمالزاده در داستانهاي اوليه ي خود در صدد توصيف و بررسي مسائل عمده و بنيادين هستي چون مرگ ، زندگي ، راه سعادتمندي و ....... بوده است و پس از گذشت زمان براي ايجاد تنوع و ظاهرا دگر انديشي به مباحث جزئي تر پرداخته است .


مطالب دیگر:
🔍آزمون خود شناسي🔍آزمون های کنترل کیفی دستگاههای رادیوگرافی دیجیتال🔍آزمون های کوتاه پاسخ🔍آژانس حفاظت از محیط زیست امریکا🔍آسانسور🔍آسکاریس لومبریکوئیدس🔍آسم🔍آسمان در شب🔍آسیب شناسی فضای مجازی🔍آسیب شناسی ماهواره و اینترنت🔍آسیب شنوایی🔍آسیب های سوختگی🔍آسیبهای عروقی مغز🔍آسیبهای نو پدید🔍آسيب هاِي رايج در ميان ورزشكاران رشته تكواندو🔍آشنایی با مهندسی مکانیک🔍آشنایی با ACL های سیسکو🔍آشنایی با اسیلوسکوپ و کاربرد آن🔍آشنایی با اکولوژی محیطهای مختلف بیوم ها🔍آشنایی با برنامه تحول نظام سلامت🔍آشنایی با بهداشت و بیماریهای زنبور عسل🔍آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی فارسی🔍آشنایی با تابلوهای فشار ضعیف🔍آشنایی با تاریخ اسلامی🔍آشنایی با تشکیلات دولت جمهوری اسلامی ایران