لینک مستقیم(مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی)

مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی|لینک مستقیم|اِل کِی|31011252|مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی , پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی ,مبانی نظری هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی ,مبانی نظری و پیشینه پژوهش, هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی را مشاهده می نمایید.

فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی
دارای 30 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.


توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع :انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل:WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

2-1- مقدمه
2-2- تعریف مفاهیم
2-3- هرزه‌نگاری (پورنوگرافی) اینترنتی
2-4- تاریخچه پورنوگرافی
2-5- ابعاد هرزه نگاری اینترنتی
2-6- انواع هرزه‌نگاری
2-7- ویژگیهای پورنوگرافی
2-8- اشکال گوناگون عرضه آثار پورنوگرافیک
2-9- هرزه‌نگاری در اینترنت
2-10- شیوع استفاده از هرزه‌نگاری اینترنتی
2-11- تأثیرات هرزه‌نگاری
2-12- تأثیر هرزه‌نگاری بر توسعه بیماری روانی - جنسی
2-13- تأثیر هرزه‌نگاری بر نگرش‌ها، رفتارها و ارزش‌های فرد
2-14- اشکال متعدد انحطاط
2-15- اعتیاد به هرزه‌نگاری اینترنتی
2-16- مزاحمت اینترنتی
2-17-ادبیات نظری
2-18-نظریه ها
2-18-1-نظریه‌های انحرافات جنسی
2-18-2-نظریه‌های پورنوگرافی (هرزه‌نگاری)
2-18-2-1-نظریه معاشرت ناهمگون
2-18-3-نظریه مربوط به اینترنت
2-19- پیشینه تحقیق
2-19-1-پیشینه داخلی تحقیق
2-19-2-پیشینه خارجی
2-20- فرضیات تحقیق

-1- مقدمه
اینترنت بزرگترین فن‌آوری ارتباطی رایانه‌ای است كه تاكنون به دست انسان طراحی، مهندسی و اجرا شده است. وابستگی نسبی فعالیت‌های بشری به اینترنت در مقیاس جهانی از آغاز دوران تاریخی جدید در عرصه‌های گوناگون دانش و فن حكایت می‌كند. رشد روزافزون اینترنت اهمیت و فواید غیر قابل انكاری دارد. امروزه استفاده از اینترنت جزء سبك زندگی افراد شده، نوع استفاده، تعیین كننده‌ی مفید یا مضر بودن آن است.

بی‌بهره بودن از فن‌آوری ارتباطی مدرن همچون اینترنت و جلوگیری از ورود آن به كشور ممكن و معقول نیست، زیرا سبب محروم ماندن از روند فراگیر دانسته‌ها و اخبار و عقب ماندن از پیشرفت می‌شود. با این حال بهره گیری خارج از چهارچوب از این فن‌آوری نیز می‌تواند آسیب‌های اخلاقی و فرهنگی به كشورمان وارد سازد . از این رو باید با جهت دهی اخلاقی به پدیده جهانی اینترنت هم از جنبه‌های مثبت آن سود جست و هم خود و كشور را از آسیب‌های آن ایمن ساخت.

آنچه امروزه به عنوان یكی از آسیب‌های فن‌آوری اطلاعات اینترنتی به شمار می‌آید، استفاده‌های ضد فرهنگی و ضد اخلاقی از این فضای ارتباطی است. ابر قدرت‌های استكباری با هدایت سیستم جهانی اینترنت با هدف تضعیف باورهای مذهبی، فروپاشی و نفی هویت ملی و مذهبی، ایجاد گسستگی تاریخی و گسترش بی‌رویه انحراف و تباهی نسل جوان از راه‌های گوناگون كشور ما را آماج حمله‌های الكترونیكی خود قرار می‌دهند تا به هدف‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خود برسند. از این رو لازم است تا با درایت و حسن انتخاب از فضاهای سالم این پدیده جهانی برای دریافت اطلاعات، صحیح و مناسب استفاده كرد و قربانی دسیسه‌های استعمار فرانو نگردیم. رسانه‌های جمعی از جمله اینترنت به سبب قدرت فراوان، گستره پوشش و كاركردهای متنوعشان، در حوزه‌های اخلاق فردی و اجتماعی اثری عمیق و انكار ناپذیر بر جا می‌گذارند. دانشمندان علوم اجتماعی، این رسانه‌ها را در ردیف عوامل اجتماعی كردن و شكل دادن شخصیت افراد جامعه می‌خوانند و بر این باورند كه رسانه‌های جمعی می‌توانند، هنجارهای اجتماعی را تقویت یا تضعیف سازند.

2-2- تعریف مفاهیم
هرزه‌نگاری: كلمه هرزه‌نگاری از كلمات یونانی graphia porno اخذ شده كه به معنای « توصیف فعالیت روسپی‌ها» است و از لحاظ عرف عمومی به معنای مطالبی است كه از لحاظ جنسی آشكار هستند و به قصد تحریك جنسی ارائه می‌شوند . علی رغم تعریف فرهنگی- ادبی صحیح آن، هرزه‌نگاری به طور كلی با هر چیزی كه رفتار جنسی را نشان می‌دهد و علت هیجانات جنسی است، شناخته می‌شود.

اعتیاد جنسی: اصطلاح اعتیاد جنسی برای نخستین بار در دهه‌ی 1980 میلادی مطرح شد. این واژه برای توصیف حالت افرادی به كار می‌رود كه به طور وسواس‌گونه در پی تجارب جنسی بوده و چنانچه نتوانند نیازشان را ارضا كنند، رفتارشان مختل می‌گردد. اعتیاد جنسی به معنای وابستگی روان‌شناختی، جسمی و وجود نشانه‌ و علائم محرومیت در صورت ناكامی رفتار است. اعتیاد جنسی به عدم توانایی در کنترل و یا به تعویق انداختن تمایلات و فعالیت‌های جنسی اطلاق می‌گردد.

ارتباطات: كلمه ارتباطات از لغت لاتین (commanicare) مشتق شده است كه این لغت در زبان لاتین به معنای عمومی كردن و یا به عبارت دیگر در معرض عموم قرار دادن است. این به این معنی است كه مفهومی كه از درون فردی برخاسته است و به میان دیگران راه یافته و همان طور به دیگران انتقال یافته است.

هویت اجتماعی: (socialidentity) بر خلاف هویت فردی احساس افراد از خود به عنوان عضوی از گروه است كه غالباً بر اساس احساسات یا ادراك آنها از عضو گروه بودن است بر فعالیت واقعی گروه.


مطالب دیگر:
🔥دانلود تحقیق در موردتأملي بر جرم زنای به عنف در انگلستان22ص🔥دانلود تحقیق در موردتأملي بر وضع شناسي حقوق بشر در جهان كنوني 9ص🔥دانلود تحقیق در موردتأملی در افكار و ايده ها و اشعار سه شاعر (نسيم شمال ،لاهوتي و ميرزادة عشقي ) 108 ص🔥دانلود تحقیق در موردتأويل در مثنوي🔥دانلود تحقیق در موردتئاتر 67ص🔥دانلود تحقیق در موردتئاتر شاعرانه و شرق 80 ص🔥دانلود تحقیق در موردتئاتر مدرن 67 ص🔥دانلود تحقیق در موردتئاتر نوع اروپایی🔥دانلود تحقیق در موردتئاتر و سينما 28 ص🔥دانلود تحقیق در موردتئاتر کودکان🔥دانلود تحقیق در موردتئورى‏هاى مختلف درباره انقلاب اسلامى 5 ص🔥دانلود تحقیق در موردتئوري احتمالات🔥دانلود تحقیق در موردتئوري بازي🔥دانلود تحقیق در موردتئوري ترجمه🔥دانلود تحقیق در موردتئوري حسابداري🔥دانلود تحقیق در موردتئوري-مديريت-50ص🔥دانلود تحقیق در موردتئوري-نوين-مديريت-كيفيت-جامع-50-ص🔥دانلود تحقیق در موردتئوري-گراديان-43-ص🔥دانلود تحقیق در موردتئوری آزمایش فنر🔥دانلود تحقیق در موردتئوری بین المللی سس🔥دانلود تحقیق در موردتئوری حسابداری اجتماعی 11ص🔥دانلود تحقیق در موردتئوری صحفه زمین ساخت 10 ص🔥دانلود تحقیق در موردتئوریهای مدیریت🔥دانلود تحقیق در موردتابع 14 ص🔥دانلود تحقیق در موردتابع Mail در PHP