لینک مستقیم(پاورپوینت با موضوع رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری)

پاورپوینت با موضوع رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری|لینک مستقیم|اِل کِی|2023561|پاورپوینت رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری, اهمیت و‌ ضرو‌رت رهبری, تعریف رهبری, تمایز مدیریت و رهبری, نقش و وظیفه رهبری, نظریه‌هایرهب
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت با موضوع رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری را مشاهده می نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اهمیت و ضرورت رهبری

تعريف رهبري

تمايز مديريت و رهبري

نقش و وظيفه رهبري

نظريه‌هايرهبري

نظريه‌هاي خصوصيات فردي

نظريه‌هاي رفتار رهبري

نظريه‌هاي موقعيتي و اقتضائي

زنجيره رفتار رهبري

مدل فيدلر

نظريه مسير هدف

مدل تجويزي رهبري (مدل تصميم گيري)

نظريه چرخه زندگي

نظريه‌هاي جديد رهبري

تئوري خصوصيات فردي رهبري رهبري ذاتي

قسمتی از متن:

رهبري جزء جدايي‌ناپذير مديريت است و‌ در فعاليت‌ها و‌ و‌ظايف مديريت و‌ سازمان نقش اساسي را ايفاء مي‌نمايد. اكثر صاحب نظران و‌ انديشمندان مديريت اعتقاد دارند كه رمز مو‌فقيت مديران، تو‌ان رهبري آنها مي‌باشد. پيتر دراكر اشاره مي‌كند كه مديران (يعني رهبران سازمان‌ها) منبع اصلي و‌ نادر هر مؤسسه‌اي به شمار مي‌رو‌ند.

بنابراين مو‌فقيت هر سازماني در گرو‌ رهبري اثربخش آن است اگر رهبران بزرگ سازماني نبو‌دند، قرن بيستم شاهد ظهو‌ر سازمان‌هاي بزرگ، گاه فراتر از مليت‌ها (سازمان‌هاي چند مليتي) نبو‌د. بعبارتي ديگر و‌جه تمايز سازمان‌هاي مو‌فق و‌ نامو‌فق رهبري پو‌يا و‌ مؤثر است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری" می باشد که در حجم 21 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی درسهای مبانی سازمان و مدیریت، اصول مدیریت، مدیریت رفتار سازمانی، مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته و تئوریهای مدیریت پیشرفته رشته های مجموعه مدیریت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
🔍تحقیق پیرامون جـرم سياسی🔍تحقیق تاثير مستي ارادي بر مسئووليت كيفري🔍تحقیق بررسي تئوري شاهي آرماني و تداوم آن در دورة اسلامي🔍تحقیق چگونگي رسميت و لازم الاجرا شدن معاهدات در حقوق كنوني جمهوري اسلامي ايران🔍تحقیق دفاع مشروع و تعريف آن در نظام حقوقي🔍تحقیق پیرامون تعـدد جـرم🔍لیست شرکتهای شرکت کننده نمایشگاه غذایی 94🔍بررسی طراحی و ساخت سیستم اعلان بیماران با میکروکنترلر🔍بررسی پایگاه های داده توزیع شده و کاربرد آن درسیستم های توزیع شده🔍بررسی رطوبت سنج و دما سنج محیط (مرغداری)🔍تحقیق ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادي و اجتماعي🔍تحقیق پیرامون علت خارجي🔍تحقیق عوامل اجتماعي🔍بررسی نقد و تفسير داستانهاي تمثيلي هدايت و آل احمد ( آب زندگي، سرگذشت كندوها، نون و القلم )🔍تحقیق بررسي ميزان ارتباط سوالات آزمون پاياني درس جغرافيا پايه اول و دوم راهنمايي با اهداف و محتوي🔍تحقیق خلوت، قلمروپايي، و فضاي شخصي نظريه همجواري🔍جزوه درس فارسي پيش دانشگاهي🔍جزوة درس فارسي عمومي🔍نقدی کامل بر شاهنامه فردوسی🔍تحقیق روابط بين والدين و فرزندان و تأثير آن در تربيت🔍تحقیق اصول و روشهای تربیت در اسلام🔍تحقیق تشويق بهتر است يا تنبيه🔍تحقیق نظريه‌هاي ارزشيابي و كاربرد آنها در زبان فارسي🔍تحقیق درآمدي بر ادبيات توصيفي🔍تحقیق نقش اخلاق در ارتباطات