لینک مستقیم(پاورپوینت مـرمـت مدرسه خیر آباد بهبهان)

پاورپوینت مـرمـت مدرسه خیر آباد بهبهان|لینک مستقیم|اِل کِی|1918753|پاورپوینت مـرمـت مدرسه خیر آباد بهبهان
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت مـرمـت مدرسه خیر آباد بهبهان را مشاهده می نمایید.

.

دانلود پاورپوینت با موضوع مـرمـت مدرسه خیر آباد بهبهان

در قالب ppt ودر59اسلاید، قابل ویرایش

برشی ازمتن تحقیق:

شهرستان بهبهان با وسعتی معادل 3195 کیلومتر مربع در جنوب غربی استان خوزستان قراردارد . این شهرستان از سه بخش تشکیل شده است . این دشت زیبا از طرف شمال و شمال شرقی به استان کهگلویه ، ازجنوب به بخش زیدون ، از غرب به آغا جاری و شهرستان امیدیه و از شرق به شهرستان گچساران محدود می شود .

موقعیت آب و هوایی بهبهان :

اگر برای خوزستان با توجه به شاخص های جوی آن سه نوع آب و هوای بیابانی ، نیمه بیابانی و کوهستانی در نظر بگیریم . بهبهان آب و هوای نیمه بیابانی یا کوهپایه ای دارد . حداکثر مطلق دمای بهبهان بیش از 50 درجه در تیر و مرداد و حداقل آن تا صفر درجه در آذر و دی می رسد .

رودها : شاید بتوان رمز موجودیت و حیات شهر بهبهان با دیرینه تاریخی اش را در دو شریان طرفین آن یعنی مارون و خیرآباد جستجوکرد .

- نامگذاری بنا

در سال 1089 هـ.ق حسين علي خان زنگنه با آنكه مردي صحراگرد و ايلاتي بود از علوم رسميّه زمان خصوصاً علم فقه آشنايي كامل داشت و براي ترويج علم و كمال در كنار رودخانه خيرآباد بهبهان مدرسه اي در كمال وسعت يعني 9943 متر مربع بنا كرد كه تماماً از آجر پخته و گچ ساخته شده و داراي طاق هاي كوتاه و بلند، مسجد، حجره براي معلمان، آشپزخانه و حياط داخلي بود. براي تأمين هزينه نگهداري مدرسه درآمد قريه خيرآباد را وقف آن نمود. همچنين براي تأمين نيازهاي ضروري روزمرّه طلاب و دانشجويان اين مدرسه ديني در كنار آن به ضرورت بازارچه اي مشتمل بر چندين دكان جهت عرضه كالا، و حمامي درخور دانشجويان بنا نمود. اگر چه بازار و حمام اين مدرسه امروزه از بين رفته است، ولي شكل ظاهري و تعدادي از حجره هاي آن هنوز باقي مانده است. تاريخ بناي مدرسه را كه با حروف ابجد و با عبارت (منزل علم و دانش است و ادب) نگاشته اند، معادل 1089 هـ.ق مي باشد.»

- وضعیت موجود بنا

«در سال 1135 هـ. .ق كه علماي اخباري در بهبهان شهرتي يافته بودند، مرحوم آيت الله وحيد بهبهاني از نجف اشرف به بهبهان عزيمت، و به مدّت 30 سال در اين شهر اقامت نمودند و به مقابله و مباحثه علمي با علماي اخباري پرداختند. علماي اخباري به ناچار به مدرسه خيرآباد رفته و آن را به برج و بارويي مستحكم تبديل نمودند كه از آن زمان به بعد مدرسه علميّه خيرآباد به قلعه مدرسه معروف گرديد.»مطالب دیگر:
تحقیق موانع پیش رو جهت توسعه هوشمندسازی مدارسپرسشنامه نظارت و راهنمايي معلمانتحقیق بررسی ابراء در حقوق ایران و انگلیستحقیق نگاهي به قوه قضائيه و لزوم توجيه راي در دادگاههاي بلژيكتحقیق در مورد وكالت آزادتحقیق وكالت دادگستري در تركيهتحقیق وكالت دادگستري در فرانسهبررسی الگوريتم ژنتيك و بهينه سازي چندين مسئله به آنپایان نامه ربات و اجزاي سازنده آنتحقیق دفاع مشروعتحقیق دفاع مشروع در برابر ماموران دولتتحقیق دفاع مشروع در حقوق جزايي ايرانتحقیق دفاع مشروع و اعمال در حكم دفاع مشروعتحقیق ديات و خسارت‏هاى ناشى از صدمات بدنىتحقیق بررسی طراحی و شبیه سازی ربات پرندهتحقیق ديدگاه شرع و قانون در برخورد با جرايم مرتبط با مواد مخدرتحقیق اتحاد و اختلاف افقها در ثبوت رؤيت هلالتحقیق رابطه ارتكاب بزه با عقب ماندگي ذهنيتحقیق رابطه بين جهانگردي و جرمتحقیق رژيم قانوني بودن حقوق كيفري عامل موثر در رشد وتوسعهتحقیق رشد عقلاني و حقوق جناييتحقیق روانشناختي انگيزه و جرمتحقیق زندان و علوم مربوط به زندانهاتحقیق سن مسووليت كيفري اطفال در مقررات حقوق داخلي و بين الملليپاورپوینت درس حریم خصوصی و امنیت شبکه(جلسه1-7)