لینک مستقیم(تحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوتر)

تحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوتر|لینک مستقیم|اِل کِی|1853605|تحقیق درباره فناوری‌های امنیت اطلاعات کامپیوتر,فناوری‌های امنیت اطلاعات کامپیوتر,اطلاعات کامپیوتر
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوتر را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 27 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چكيده
مهم‌ترين مزيت و رسالت شبکه‌هاي رايانه‌اي، اشتراک منابع سخت‌افزاري و نرم‌افزاري و دستيابي سريع و آسان به اطلاعات است. کنترل دستيابي و نحوه استفاده از منابعي كه به اشتراک گذاشته شده‌اند، از مهم‌ترين اهداف يک نظام امنيتي در شبکه است. با گسترش شبکه‌هاي رايانه‌اي (خصوصاً اينترنت)، نگرش نسبت به امنيت اطلاعات و ساير منابع به اشتراک گذاشته شده، وارد مرحله جديدي گرديده است. در اين راستا لازم است که هر سازمان براي حفاظت از اطلاعات ارزشمند، به يک راهبرد خاص پايبند باشد و براساس آن، نظام امنيتي را اجرا نمايد. نبود نظام مناسب امنيتي، بعضاً پيامدهاي منفي و دور از انتظاري را به دنبال دارد. توفيق در ايمن‌سازي اطلاعات، منوط به حفاظت از اطلاعات و نظام‌هاي اطلاعاتي در مقابل حملات است؛ بدين منظور از سرويس‌هاي امنيتي متعددي استفاده مي‌گردد. مقاله حاضر با توجه به اين رويکرد به طبقه‌بندی فناوري‌هاي امنيت اطلاعات، براساس دو ويژگي خواهد پرداخت: مرحله خاصي از زمان که در هنگام تعامل فناوري با اطلاعات، عکس‌العمل لازم در برابر يک مشکل امنيتي، ممكن است کنشي يا واکنشي باشد، و سطوح پياده‌سازي نظام‌هاي امنيتي در يک محيط رايانه‌اي.

كليدواژه‌ها: امنيت اطلاعات/ اطلاعات/ فناوري/ رده‌بندي/ شبكه كامپيوتري


مقدمه
اطلاعات در سازمان‌ها، مؤسسات پيشرفته و جوامع علمي، شاهرگ حياتي محسوب مي‌گردد. دستيابي به اطلاعات و عرضه مناسب و سريع آن، همواره مورد توجه سازمان‌هايي است که اطلاعات در آن‌ها داراي نقش محوري و سرنوشت‌ساز است. سازمان‌ها و مؤسسات بايد يک زيرساخت مناسب اطلاعاتي براي خود ايجاد كنند و در جهت سازماندهی اطلاعات در سازمان خود حرکت نمايند. اگر مي‌خواهيم ارائه‌دهنده اطلاعات در عصر اطلاعات، و نه صرفاً مصرف‌کننده اطلاعات باشيم، بايد در مراحل بعد، امکان استفاده از اطلاعات ذيربط را براي متقاضيان محلي و جهاني در سريع‌ترين زمان ممکن فراهم نماييم.مطالب دیگر:
📚پروژه درس کارآفرینی در مورد طرح توجیهی تعمیرات سخت افزار📚دانلود طرح توجیهی طرح تعمیرات سخت افزار📚طرح توجیهی صنايع چوب📚دانلود طرح توجیهی تولید تيرچه و بلوك📚طرح توجیهی خدمات و تعمیر موبایل📚طرح توجیهی قانون تجارت الكترونيكي📚طرح توجیهی توليدی چراغ های اضطراری📚طرح توجیهی كارخانه توليد كنسانتره ميوه📚دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه گچ📚طرح توجیهی شركت توليدی فرقان شيمی📚طرح توجیهی شركت صنعتی هنكل📚طرح توجیهی گارگاه عروسک سازی📚تحقیق تكنولوژی توليد ماست كم چرب📚تحقیق بررسی طرح توجیهی شركت كامپيوتری📚طرح توجیهی کنترل ایمنی گاز شهری در منازل📚گزارش کارآموزی تولید قطعات خودرو (کارخانه توليد قطعات صنعتی ميثاق)📚طرح توجیهی توليد به ليمو و خيارشور به ظرفيت 620 تن در سال📚طرح توجیهی مجتمع طلای سبز قم ( احداث بزرگترین کشت و صنعت مدرن هیدروپونیک وآئروپونیک)📚طرح توجیهی كارخانجات توليد کنستانتره آبميوه📚طرح توجیهی بسته بندی روغن نباتی به همراه فایل پاورپوینت📚طرح توجیهی باغداری📚طرح توجیهی احداث موسسه آموزشی و پژوهشی📚پروژه کارآفرینی در شركت نساجی📚پاورپوینت طرح توجیهی سازه های چوبی به همراه تصویر📚طرح توجیهی احداث کارگاه موزائیک سازی به همراه عکس