لینک مستقیم(تحقیق درباره مفهوم فن آوري اطلاعات و ارتباطات ITC )

تحقیق درباره مفهوم فن آوري اطلاعات و ارتباطات ITC |لینک مستقیم|اِل کِی|1690344|تحقیق,مفهوم فن آوری اطلاعات و ارتباطات,ITC چیست
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره مفهوم فن آوري اطلاعات و ارتباطات ITC را مشاهده می نمایید.

این محصول درقالب ورد(WORD) و قابل ویرایش در 12 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مفهوم فن آوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) چيست؟
فن آوري اطلاعات و ارتباطات (
ICT) وسيله اي براي ذخيره سازي، پردازش و ارائه اطلاعات است كه به صورت الكترونيكي و مبتني بر تعدادي رسانه مي باشد. كامپيوترها وآلات ميكروالكترونيك همه روزه به اشكال متنوعي دروسايل، به كاربرده مي شوند. با اين حال انواع فن آوري دخيل در تعليم و تربيت بر انتقال محتوا و اطلاعات به منظور پشتيباني فرآيندهاي رسمي يادگيري متمركز هستند.
عمدتاً استفاده از ICT براستفادة آن در كامپيوترها خلاصه مي شود.البته هميشه اينطور نيست و اكنون بسياري از آنها توانايي چند رسانه اي دارند و سخت افزارو نرم افزارهاي مرتبط را به كار مي گيرند. سخت افزار شامل قطعات جانبي از قبيل چاپگرها، دستگاهDVD و اسكنرها مي باشد، در حاليكه نرم افزار شامل مجموعه هايي است كه ويرايش، واژه پردازي، كارهاي گرافيكي، بانكهاي اطلاعاتي و ارائه كنفرانسها را آسان مي كنند. از بعد ارتباطي، ICT ارتباط شبكه اي كامپيوترها را فراهم مي كندكه خود امكان دسترسي به دامنه وسيعي از نرم افزارها و اطلاعات را افزايش مي دهد و همچنين ارتباط در محدوده سازمانها و دسترسي به اينترنت و ايميل(پست الكترونيكي) را مهيا مي سازد. اينترنت همچنين در سازوكارهاي ديگري همچون تلويزيون ديجيتالي، تلفنهاو بازيهاي اينترنتي قابل دستيابي است.مطالب دیگر:
📎بررسی نقش و تاثیرات اقتصاد سیاسی بر جغرافیای شهری📎بررسی جنبه های مختلف اقلیمی و جغرافیایی استان خراسان📎بررسی تعادل و اختلالات آن و علل نوزولوژيكي اختلالات وستيبولار مركزي📎بررسی و مقايسه تطبيقي داستان حضرت زكريا و حضرت يحيي(ع) در قرآن و أناجيل اربعه📎بررسی واقعـه غـدير و اهـميت و جایگاه واقعه غدیر📎بررسی تجارت الکترونیک و نقش بانک ها و مدلهاي تجاري در تجارت الكترونيك📎بررسی معماری بازارهای ایران – شیراز – اصفهان – کاشان یزد📎بررسی بسترهای نرم افزاري تجارت و بانکداری الکترونیک در ايران📎پروژه درس سرپرستي واحد هاي كسب و كار كافي نت📎بررسی زندگینامه و آثار رودکی📎تجزيه و تحليل قوميت و حركتهاي تجزيه طلبانه در اولين دهه انقلاب اسلامي ايران. (به دنبال امنيت ف📎بررسی مديريت استرس در محيط كار📎بررسي اقتصاد ايران از جنبه داخلي و بين المللي📎تحقيق آماده در خصوص آب‌هاي شور📎بررسی تاریخچه و قوانین و مهارت های ورزش والیبال📎بررسی فرآیند آبکاری در فلزات📎بررسی قوانین و جرایم علیه آثار فرهنگی در ایران و انگلیس📎بررسی تاثیر مواد نگه دارنده در صنعت کنسرو سازی📎بررسی عصاره اشباع و ساير عصاره هاي آبي خاك📎بررسی کاربرد و انواع روش های متره و برآورد و آشنايي با روند اجراي پروژه‌هاي ساختماني📎قلمرو اختيارات ولي فقيه از ديدگاه فقهاي شيعه📎تحقیق آماده در خصوص کود آبیاری Fertigation📎بررسی بتن های سبک کفی ياCLC (Cellular Lightweight Concrete)📎بررسی جامع پلورالیسم یا کثرت‏گرایى و دیدگاه ها و اصول و مبانی پلورالیسم دینی📎دانلود گزارش کارآموزی در تامين اجتماعي