لینک مستقیم(تحقیق درباره روستاي سنبل آباد )

تحقیق درباره روستاي سنبل آباد |لینک مستقیم|اِل کِی|1664882|تحقیق,درباره روستای سنبل آباد,ساماندهی روستا سنبل آباد
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره روستاي سنبل آباد را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 4 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

1-ساماندهي روستا-

چون روستاي سنبل آباد مجاور جاده ترانزيت مي باشد يك روستاي حاصلخيز بوده و روستاهاي مجاور آن به نوعي حوزه نفوذ اين روستا محسوب مي شوند اگر به اين روستا توجه شود و مشكلات روستا حل شود مي توان آن را در قالب روستاهاي نمونه كشور نام برد.

2-محاسن روستا-

از جمله محاسن روستا را مي توان به 3 دليل اشاره نمود:

- روستاي سنبل آباد در 45 كيلومتري ابهر از طرف شرق و 45 كيلومتري زنجان از طرف غرب واقع شده در هنگام بروز مشكلات مي توان از هر دو شهر از امكانات آنها استفاده را ببرد.

- چون منطقه كشاورزي مي باشد و محصول اوليه آن گندم مي باشد تاثير اين امور درصد اشغال ميزان آن در سطح منطقه مشاهده نمود.

3.روستاي سنبل آباد به دليل قرارگيري بر سر راه روستاهاي اطراف خواه و ناخواه از امكانات و تاسيسات ارتباطي و داخلي مناطق اطراف استفاده نمود در عين حال اين ارتباط خود به نوعي حوزه نفوذ محسوب مي شود.مطالب دیگر:
📜تحقیق سلسله افشاریان📜تحقیق تالش📜تحقیق زندگي نامه كوروش کبیر📜تحقیق زن یونانی📜تحقیق زردشت📜تحقیق دوران رنسانس📜تحقیق موسیقی بومی و رقص‌های محلی📜پاورپوینت خلاصه کتاب زبان تخصصی مدیریت دولتی و بازرگانی تالیف شهربانو ثمر بخش تهرانی📜پاورپوینت خلاصه کتاب English for the Students of Physical Education & Sport Science📜تحقیق دولت صفويان📜تحقیق دگرگوني تكنولوژي نظامي از ابتدا تا قرن بيست و يك📜تحقیق نوروز📜تحقیق حزب رستاخیز و توده📜تحقیق دکتر محمد مصدق📜تحقیق نگاه نشريه بررسي اقتصاد خاورميانه به اقتصاد ايران در سالهاي ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵،چشم انداز اقتصاد ايران📜تحقیق ظهور و بروز آیین های مختلف و نمادهای پرستش در طول تاریخ📜تحقیق قيام 15 خرداد 1342📜تحقیق زبان و تفکر📜پکیج جامع آموزش ساخت سایت با وردپرس📜تحقیق تاريخ تمدن ایران📜تحقیق تاریخ ايران📜تحقیق دوران سلطنت ناصرالدين شاه📜تحقیق تاريخ اسلام📜تحقیق بررسی استان کرمانشاه📜تحقیق بین النهرین