لینک مستقیم(كميته اجرايي طرح طبقه بندي مشاغل)

كميته اجرايي طرح طبقه بندي مشاغل|لینک مستقیم|اِل کِی|50687414|
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان كميته اجرايي طرح طبقه بندي مشاغل را مشاهده می نمایید.

حجم فایل : 6.1 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 42
:در اجراي ماده 12 آيين نامه اجرايي طرح طبقه بندي مشاغل و با عنايت به ماده 21 آئين نامه اجرائي قانون نظام هماهنگ پرداخت كاركنان، در كليه دستگاههاي مشمول، كميته اي با عنوان تشكيل گرديد. وظايف اين كميته به شرح ذيل پيش بيني شده است.
طبقه بندی مشاغل:

عبارت است از گروبندی مشاغل بر اساس نوع وظایف ، سطح مسئولیت و شرایط احراز شغل ( تحصیل ، مهارت و تجربه )و نیز انتخاب عنوان مناسب برای آنها

طرح طبقه بندی مشاغل:

طرح طبقه بندی مشاغل اصطلاحی است که برای یک نظام متحد الشکل در زمینه طبقه بندی مشاغل پستهای سازمانی در وزارتخانه ها وموسسات دولتی بکار می رود و شامل مشخصات رشته های شغلی هر رسته و همچنین مقررات و دستورالعملها و آئین نامه اجرائی مربوط به آن می باشد.
- بررسي و اتخاذ تصميم در مورد كليه پيشنهادات واصله از واحدهاي تابعه در خصوص طرح طبقه بندي مشاغل بر اساس مصوبات ملاك عمل؛

- نظارت و كنترل مدارك ارائه شده به كميته بر اساس مستندات و مقررات مندرج در حیطه وظایف کارشناسان واحد طبقه بندی مشاغل خواهد بود.
وظايف اين كميته به شرح ذيل پيش بيني شده است. پس در کمیته اصلی طبقه بندی مشاغل موارد زیر تصمیم گیری می شود:


انتصاب و تغيير عنوان
اعمال مدرك تحصيلي
احتساب سوابق خدمتی (خصوصی ودولتی)
احتساب سوابق مشاغل سخت و زیان آور
اعطاي طبقه استحقاقی
اعطای طبقه تشویقی
كميته ارتقاء به رتبه هاي خبره و عالي
كميته فرعي ارتقاء طبقه (ستاد / معاونت ها / واحدها )
كميته فرعي ارتقاء رتبه (ستاد / معاونت ها / واحدها ) اصول کلی در تهیه فرم خلاصه سوابق خدمتی:


- عاری بودن از خطا
- محدوده زمانی ثبت داده ها
- وجود کلیه داده های لازم
- مفید ومناسب برای مقصود
- روزآمد بودن داده ها
- عناصر اطلاعاتی برای همه دارای یک معنا باشد
- قابل اعتماد بودن
- منعکس کننده کلیه امور مربوطه
- امضاء ،مهرونام و نام خانوادگی امضا کنندگان قید شود
شغل:

مجموعه ای از وظایف و مسئولیتهای مستمر و مرتبط و مشخص است که از لحاظ نوع و سطح کار مشابه و مساوی اند و به عنوان کا ر واحد شناخته می شوند. به عبارت دیگر شغل تعدادی پست یا مجموعه ای از وظایف است که از نظر ماهیت و شرایط کار متشابه اند.
واحد سازمانی:
جایی است که فرد ردیف سازمانی خود را از آنجا دریافت کرده است.

واحد محل خدمت :
مکانی که فرد در آن انجام وظیفه می نماید.

واحد سازمانی ، عنوان پست ، شماره پست ، رسته و رشته /عنوان شغل فرد توسط واحد تشکیلات در ابتدای خدمت تعیین می شود. پست سازمانی:


هنگامی که تجمع وظای...مطالب دیگر:
📒پاورپوینت نظرية پيوندگرايي در یادگیری📒پاورپوینت نظريه بازتابي در روان شناسی📒وضعیت حقوقی عقد نکاح در صورت اختلاف زوجین در مورد نوع عقد نکاح و شرایط آن📒اختلافات طرفین در خصوص نوع و شرایط عقد نکاح📒نکاح و اقسام آن و شرط ضمن عقد نکاح📒تراضی و شرایط آن و تحلیل روانی اراده و انواع آن و عیوب اراده📒بررسی اختلاف زوجین در نوع عقد نکاح📒اختلاف طرفین ازدواج در نوع و شرایط عقد نکاح📒صورتهای مختلف اختلاف در عقد نکاح و شروط ضمن عقد📒تبیین جایگاه اذن ولی در نکاح رشیده و مطالعه تطبیقی اختیار دختر در نکاح در فقه شیعه و اهل تسنن📒ماهیت رشد در فقه امامیه و فقه عامه و دليل شرط بودن رشد در نکاح📒ابعاد و اقسام رشد و فرق آن با عدم رشد در موارد مشابه📒بررسی مواد 1209 و 1210 مصوب سال 1341 و سال 1361📒مقایسه بلوغ و رشد قبل و بعد از اصلاح قانون مدنی📒اعتبار رشد در نكاح و طلاق📒ماهیت شرط ضمن عقد و انواع آن و رابطه آن با عقد📒شرایط صحت شرط ضمن عقد و اثرات آن📒بررسی شرط اجل در حقوق ایران و کنسیون بیع کالا📒ماهیت و ویژگی های شرط اجل و شرایط صحت شرط اجل📒مبانی نظری پذیرش شرط اجل و انواع آن و موارد سقوط آن📒اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایران📒مبانی نظری اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایران📒پروپوزال اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایران📒پرسشنامه اثرات شبکه های اجتماعی اینترنتی بر مشارکت سیاسی کاربران در انتخابات ایران📒موارد فسخ نکاح از سوی زوج و زوجه در وضعیتهای سخت پزشکی