لینک مستقیم(پاورپوینت در مورد حفاری چاههای عمیق (۱۸ اسلاید قابل ویرایش)علی حاج محمدی-محسن چاووشی)

پاورپوینت در مورد حفاری چاههای عمیق (۱۸ اسلاید قابل ویرایش)علی حاج محمدی-محسن چاووشی|لینک مستقیم|اِل کِی|50582782|
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت در مورد حفاری چاههای عمیق (۱۸ اسلاید قابل ویرایش)علی حاج محمدی-محسن چاووشی را مشاهده می نمایید.

پاورپوینت در مورد حفاری چاه های عمیق و نصب پمپاژ در آنها


۱۸ اسلاید قابل ویرایش


ارائه دهندگان : علی حاج محمدی-محسن چاووشی


زیر نظر استاد ارجمند : جناب آقای سلطانی


بعد از اتمام این کار چاه آماده بهره برداری است که با نصب پمپ و متعلقات آن صورت می گیرد .
به تازه گی مهندسین زمین شناسی در مناطقی که آب شور از چاه خارج می شود جلوگیری می کند که روش آن به این صورت می باشد .
مهندسین به کمک نمونه برداری از خاک حفاری شده تشخیص می دهند که در کدام قسمت چاه مثلاً در چند متری چاه آب شور بیشتر است که آن نواحی از چاه را به حفار مربوطه نشان می دهد که حفار به وسیله سیمان آن منطقه از چاه حفاری می کند و سیمان لایه ای در دیواره چاه در آن نواحی از چاه تشکیل می دهد و از نفوذ آب شور به داخل لوله مشبک جلوگیری می کند که این روش تا حدودی موثر بوده است .

هر چه پمپ در پایین ترین نقطه چاه قرار گیرد باید پمپ با طبقات زیادی انتخاب شود تا عمل پمپاژ را به نحوه ی صحیح انجام دهد .
در چاههای نیمه عمیق که به وسیله ای دستگاههای ضربه ای حفر شده اند یا از پمپهای بیرون چاهی استفاده می شود و یا از پمپهای گمر چاهی استفاده می شود . که این نوع چاهها بیشتر در مناطق پر آب که آبهای زیر زمینی در سطح هستند استفاده می شوند .


مطالب دیگر:
تحقیق درباره حسابدرای برقتحقیق درباره حسادتتحقیق درباره حشراتتحقیق درباره حضانتتحقیق درباره حضرت ابراهیمتحقیق درباره حفاظت از رطوبت خاكتحقیق درباره حفاظت سیستم های الکتریکی تحقیق درباره حفظ تنوع زيستي در ايران و زمينه‌هاي همکاري با CITES تحقیق درباره حق حبس درقاعده تحقیق درباره حقوق زنتحقیق درباره حقوق شهروندي؛ مسؤوليت مشترك دولت–ملت تحقیق درباره حقوق عمومی و حقوق خصوصی تحقیق درباره حقوق ورزشیتحقیق درباره حكايت معراج پيامبرتحقیق درباره معين بودن موضوع حكم دادگاهتحقیق درباره حکومت ملوک الطوايفي و اقتصاد ضعيفتحقیق درباره حلال هاي آلي تحقیق درباره حماسه گیلگمشتحقیق درباره حيات اجتماعي امام رضا عليه السلامتحقیق درباره خاطرات رزمندگانتحقیق درباره خاطرات همسر یک شهید تحقیق درباره خانوادهتحقیق درباره خاویار تحقیق درباره خشکسالیتحقیق درباره BST یک شکل از هورمون رشد گاوی