لینک مستقیم(دانلود پاورپوینت در مورد پمپ های اب کش چاه های کشاورزی -35 اسلاید)

دانلود پاورپوینت در مورد پمپ های اب کش چاه های کشاورزی -35 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|50068066|پمپ های سر چاهی,پر کردن چاه های کشاورزی,اب کشی به کمک پمپ اب,تحقیق در مورد پمپ های کشاورزی,مقاله پمپ اب,پمپ چاه کشاورزی,کنفرانس پمپ های چاه کشاورزی
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت در مورد پمپ های اب کش چاه های کشاورزی -35 اسلاید را مشاهده می نمایید.

35 اسلاید


به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می شود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی می گیرد و به سیالی که از آن عبور می کند می دهد. در نتیجه انرژی سیال بعد از خروج از پمپ افزایش می یابد. از این وسیله برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا حرکت سیال در مدارهای مختلف هیدرولیکی و سیستم های لوله کشی و به طور کلی انتقال سیال از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود.


در انتخاب نوع پمپ و طراحی آن، مشخصات هیدرولیک سیستم، خصوصیات فیزیکی و شیمیایی سیال نظیر گرانروی، وزن مخصوص، درجه حرارت، خورندگی و همچنین وجود اجسام ناخالص و گازهای همراه با سیال و سرانجام مقدار حجم عبوری سیال از پمپ در واحد زمان، مد نظر قرار می گیرد.


متدوال ترین نحوه تقسیم بندی پمپ ها بر مبنای نحوه انتقال انرژی به سیال است. در این روش پمپ ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:


پمپ هایی که انتقال انرژی از آن ها به سیال به طور دائمی انجام می شود را پمپ های دینامیکی می گویند. پمپ های گریز از مرکز از انواع پمپ های دینامیکی می باشند.مطالب دیگر:
🔥مديريت استراتژیك از ایده تا عمل🔥مديريت استراتژیك ازایده تا عمل🔥مديريت انرژي🔥مديريت بيماريهاي ريوي شغلي در محيط کار🔥مديريت بيماري‌هاي گلخانه🔥مديريت تغییر🔥مديريت رفتار سازماني 2🔥مديريت زمان🔥مديريت مالي 2🔥مديريت مسیرشغلی،كار راهه شغلي یا پیشرفت شغلی🔥مراحل برخورد با بیماران مسلول و اطرافیان آنها🔥مراقبت بیماری سرخجه و سندرم سرخجه مادرزادی🔥مراقبت بيماريهاي بثوري تب دار باهدف حذف سرخک و سرخجه🔥مراقبت بيماريهاي بثوري تب دار🔥مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی🔥مراكز رشد Incubator و راهکارهای محصول محوری دستاوردهای پژوهشی🔥مرکز تحقیقات بیوسنسور🔥مركزماهــــر🔥مرگ ناگهانی🔥مروری بر تغییرات عمده در احیای قلبی ریوی پیشرفته🔥مروری بر فرآیند تولید آرد گندم🔥مروری بر مدیریت پسماند در شرکت ملی گاز🔥مس🔥مسائل نوجوانان و جوانان 1🔥مسائل نوجوانان و جوانان