لینک مستقیم(پاورپوینت و اسلاید قصه انبیا (اسلاید قصص انبیا))

پاورپوینت و اسلاید قصه انبیا (اسلاید قصص انبیا)|لینک مستقیم|اِل کِی|40275941|اسلاید درباره داستان حضرت داوود,اسلاید داستان های آموزنده,پاورپوینت درباره انبیا,پاورپوینت برای کودکان,اسلاید برای کودکان ,پاورپوینت و اسلاید قصه انبیا,خلاصه قصه حضرت سلیمان,اسلاید پاورپوینت آموزنده برای بچه ها,خلاصه قصه حضرت یونس ,خلاصه قصه پیامبران ,داستان های آموزنده برای بچه ها ,پاورپوینت برای ارائه کودکان
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت و اسلاید قصه انبیا (اسلاید قصص انبیا) را مشاهده می نمایید.

این پاورپوینت قصه و زندگینامه چندین پیامبر را روایت می کند

تعداد صفحه 77 اسلاید

فرمت فایل :pptx همراه با فایل pdf

قسمتهایی از پاورپوینت :

حضرت سلیمان (علیه السلام)
خلاصه ی قصّه ی حضرت سلیمان (علیه السلام) قسمت اول

سلیمان فرزند داود پیامبر در سن نوجوانی جانشین پدر شد و به پیامبری رسید . با جود مخالفت بزرگان بنی اسرائیل با پیامبری و فرمانروایی سلیمان ، او با نشان دادن علم و حكمت و تدبیر خود به خصوص در قضاوت و داوری برتری خود را نسبت به دیگران برای رسیدن به این مقام نشان داد .

به سلیمان نیز مانند پدرش از طرف خداوند نعمتهای زیادی عطا شد كه از جمله‌ی آن نعمتها می‌توان به : نبوت ، سلطنت ، علم ، سخن گفتن با پرندگان و دیگر حیوانات ، دانش قضاوت و داوری ، فرمان دادن به باد ، فرمانروائی بر جنیان و ..... اشاره كرد .

حضرت سلیمان ، با كمك گرفتن از این الطاف الهی فرمانروائی كشور بزرگی را به دست گرفت و ساختمانهای عظیم و شگفت انگیزی را در سرزمین های فلسـطین و شام بنا نهاد كه از جمله‌ی آنها می‌توان به « بیت المقدس » اشاره كرد . به علاوه قصرها و عبادتگاههای بی‌نظیری را با كمك كارگرانی از نوع انسانها و جن ها و نیروی باد ساخت تا جائی كه سلیمان از نظر ثروت و سلطنت در تاریخ ممتاز گردید . اما از این امتیاز فقط در راه طاعت خداوند و خدمت به بندگان او استفاده می‌كرد و خود نیز در بندگی پروردگار و عبادت او بسیار كوشا بود.

حضرت سلیمان ، با كمك گرفتن از این الطاف الهی فرمانروائی كشور بزرگی را به دست گرفت و ساختمانهای عظیم و شگفت انگیزی را در سرزمین های فلسـطین و شام بنا نهاد كه از جمله‌ی آنها می‌توان به « بیت المقدس » اشاره كرد . به علاوه قصرها و عبادتگاههای بی‌نظیری را با كمك كارگرانی از نوع انسانها و جن ها و نیروی باد ساخت تا جائی كه سلیمان از نظر ثروت و سلطنت در تاریخ ممتاز گردید . اما از این امتیاز فقط در راه طاعت خداوند و خدمت به بندگان او استفاده می‌كرد و خود نیز در بندگی پروردگار و عبادت او بسیار كوشا بود.

حضرت سلیمان (علیه السلام))
خلاصه ی قصّه ی حضرت سلیمان (ع) قسمت دوم :

فرستادگان بلقیس هدایا را به نزد سلیمان بردند اما سلیمان نه تنها آن هدایا را نپذیرفت بلكه به آنها گفت : « بر گردید كه من لشكری بزرگ به جنگ آنها خواهم فرستاد و آنها را شكست خواهم داد . »
با آوردن پیغام فرستادگان ، بلقیس تصمیم گرفت كه خود به دیدار سلیمان برود . او به سوی بیت‌المقدس حركت كرد . قبل از رسیدن بلقیس ، سلیمان كه از حركت او با خبر شده بود ، وزیران و مشاوران خود را جمع كرد و از آنها خواست كه برای نمایش قدرت پیامبریش ، تخت بلقیس را در قصر او حاضر كنند .

و...

داستانهای دیگر که آمده شده است:

حضرت یونس(علیه السلام)
خلاصه قصه ی حضرت یونس ( علیه السلام ) :

حضرت داود (علیه السلام)
خلاصه ی قصّه ی حضرت داود (ع) قسمت اول :

سال ها پس از وفات موسی ، بین بنی اسرائیل اختلاف افتاد و دشمنان از این فرصت استفاده كردند و شهرها و سرزمین های زیادی را از دستشان گرفتند تا آنجا كه جالوت یكی از پادشاهان ستمگر بر آنها حاكم شد . بنی اسـرائیل برای جنـگ با دشـمنان و برگرداندن سرزمیـنهای از دست رفته از پیـامبر آن زمـان یعنی « اشموئیل » خواستند تا فرمانده ای برایشان انتخاب كند.

و...

حضرت داود (علیه السلام)
خلاصه ی قصّه ی حضرت داود (علیه السلام) قسمت دوم:

پیروزی بنی اسرائیل به خاطر شجاعت داود باعث شهرت و عظمت او شد و بعدها او را به سلطنت و فرمانروایی خود انتخاب كردند . خدای متعال نیز او را به پیامبری برگزید و نعمتهای بسیاری به او عطا فرمود كه به شرح زیر است :
1- كوه ها و پرندگان را در اختیار او قرار داد كه با او تسبیح خداوند می‌گفتند و كاملاً تحت فرمان او بودند .
2- آهن در دستان او نرم شده ، بطوری كه می‌توانست آن را بدون گرم كردن در آتش به هر شكل و صورتی كه می‌خواهد در آورد .
3- علم زره سازی به او ( از جانب پروردگار ) یاد داده شد كه در جنگهای با دشمنان مورد استفاده‌ی بسیار قرار گرفت و سبب پیروزی بنی اسرائیل گردید .
4- نیروی فوق العاده از طرف خداوند در جسم و علم و عبادت به او عنایت شده بود .
5- خداوند پایه های فرمانروایی و سلطنت او را محكم گردانید بطوری كه سرزمینهای زیادی تحت فرمان او بود .

و.....

حضرت شعیب (علیه السلام)
خلاصه ی قصّه ی حضرت شعیب(علیه السلام):

از جمله پیامبرانی كه در چند سوره‌ی قرآن از او یاد شده ، حضرت شعیب (علیه السلام) است . او از پیامبرانی است كه عاشق و دلباخته‌ی خداوند بود و از شوق او بسیار گریه می‌كرد .خداوند شعیب را برای هدایت مردم شهر « مدین » برگزید . مردم آن شهر به « اصحاب اَیْكَهْ » (یعنی مردمی كه در بیشه های خوش آب و هوا زندگی می كردند ) معروف بودند .اصحاب ایكه ، با وجودی كه وضع مالی خوبی داشتند ، اما با فریب شیطان به كم فروشی و تقلب در خرید و فروش روی آوردند و به پیروی از گذشتگان گمراهشان ، به بت پرستی مشغول شدند.


از دیگر كارهای زشت آن مردم نشستن سر راه ها و ترساندن افراد با ایمان بود . آنها با منحرف خواندن كسانی كه به شعیب ایمان آورده بودند ، از آنها می خواستند كه دست از دین و ایمان خود بردارند .
حضرت شعیب آن مردم را به پرستش خدای یگانه و پرهیز از كم فروشی فرا خواند و فرمود : « ای مردم ، خدای یگانه را بپرستید كه معبودی جز او ندارید و كم فروشی نكنید ( چرا كه وضع مالی شما خوب است و احتیاجی به كم فروشی ندارید ) و از عذاب روز قیامت بترسید . ای مردم عدالت را در پیمانه و وزن رعایت كنید و حق مردم را در معامله كم ندهید .


حضرت ایوب (علیه السلام
خلاصه ی قصه ی حضرت ایّوب ( علیه السلام ) :

....

حضرت اسماعیل (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت اسماعیل (علیه السلام) و هاجر:

...

حضرت اسماعیل (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت اسماعیل (علیه السلام) و هاجر:

...


حضرت یوسف (علیه السلام)
خلاصه ی قصه ی حضرت یوسف ( علیه السلام ) (قسمت اول):

...

حضرت یوسف (علیه السلام)
خلاصه ی قصه ی حضرت یوسف ( علیه السلام ) (قسمت دوم):

...

حضرت یوسف (علیه السلام)
خلاصه ی قصه ی حضرت یوسف (علیه السلام)

(قسمت سوم):

...

حضرت ابراهیم (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت ابراهیم (علیه السلام) ( قسمت اول )

...

حضرت ابراهیم (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت ابراهیم (علیه السلام) (قسمت دوّم ):

...

حضرت لوط (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت لوط (علیه السلام) :

...

حضرت صالح (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت صالح (علیه السلام)

...

حضرت هود (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت هود (علیه السلام):

...

حضرت نوح (علیه السلام)
خلاصه ی داستان حضرت نوح (علیه السلام) :

...

حضرت آدم (علیه السلام)

خلاصه ی داستان حضرت آدم (علیه السلام):

...


مطالب دیگر:
📜دانلود پاورپوینت ضرائب ایمنی در پایداری شیروانی ها📜دانلود پاورپوینت مهندسی پی📜دانلود پاورپوینت مراحل اجرای شمع بتنی در جا📜دانلود پاورپوینت سبک معماری سبز📜پکیج شگفت انگیز افزونه های کاربردی وردپرس📜پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی مقاومت فشاری آجر در 10 اسلاید قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر📜دانلود تحقیق طراحی بادامک📜دانلود تحقیق طراحی سیستم های هیدرولیک📜دانلود تحقیق فناوری نانو تکنولوژی و جایگاه ایران در این فناوری📜دانلود تحقیق قطعات خودرو📜دانلود تحقیق کاربرد معادلات پیوستگی، مدلی برای احتراق سوخت های دوپایه📜دانلود تحقیق کنترل توربینها توسط PLC📜دانلود تحقیق کنترل ترمزگیری📜دانلود تحقیق مبانی کاربراتورهای دیزل📜پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی - تعیین زمان گیرش گچ ساختمانی در 14 اسلاید کاملا قابل ویرایش📜تحقیق امنیت شبكه و وب رمزگذاری و رمزگشایی📜تحقیق پاسخگویی به حمله ها📜تحقیق روشهای تست و ارزیابی وب سایت و برنامه های سازمانی📜تحقیق سیستم فروش شركت تحت وب📜تحقیق (برنامه نویسی عامل گرا) AOP📜طرح لایه باز عرقیات گیاهی (عرق نعناء)📜دانلود تحقیق آشنایی با دندان📜دانلود تحقیق بافت استخوانی📜دانلود تحقیق سرطان خون یا لوسمی📜دانلود تحقیق آشنایی با بیماری آسم