لینک مستقیم(پرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS))

پرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)|لینک مستقیم|اِل کِی|40238806|پرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS),پرسشنامه, نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS) را مشاهده می نمایید.

پرسشنامه نشانه‌های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد


نمره گذاری

برای این پرسشنامه پاسخهای عددی وجود ندارد، کافی است از خود بپرسید که آیا از ناراحتیهای روانی یا جسمی پیش از قاعدگی، از متوسط تا ناتوانکننده رنج میبرید یا خیر؟

توصیه میشود که هر نوع نشانه مرضی متوسط یا ناتوانکننده را با پزشک، ترجیحاً ژنشناس در میان بگذارید. مخصوصاً برای سلامت شما مهم خواهد بود که هر نوع نشانه مرضی »ناتوان کننده« را با پزشک ژنشناس خود در میان بگذارید. حتی اگر چند نشانه مرضی خفیف دارید، بهتر خواهد بود که آنها را نادیده بگیرید و با پزشک ژنشناس در میان بگذارید. یادتان باشد که از تحمل این نشانهها در سکوت، چیزی عاید شما نخواهد شد.

سندرم پیش از قاعدگی (PMS)

بسیاری از متخصصان بالینی، نشانههای مرضی یا سندرم پیش از قاعدگی را به عنوان مجموعهای از تغییرات رفتاری، خلقی و جسمانی در نظر میگیرند، که پیش از دوره قاعدگی یا در طول آن به صورت قابل پیشبینی و پیوسته رخ میدهد و به قدری شدید است که بعضی جنبههای زندگانی زنان را تحت تأثیر قرار میدهد. زنی که 5 تا 15 روز پیش از آغاز دوره قاعدگی ماهانه احساس گریه، سردرد و نفخ دارد، مشکوک بهPMSاست. همچنین زنی که معمولاً فرد آرامی است، پیش از قاعدگی امکان دارد به قدری احساس عصبانیت
کند که سر فرزندان خود فریاد بزند و قدرت تمرکز روی کار را از دست بدهد. هر زنی که پیش از قاعدگی یا به هنگام آغاز آن اشتیاق به خوردن مواد قندی دارد، بدخلقی یا گرفتگی عضلانی نشان میدهد، الزاماً به سندرم پیش از قاعدگی مبتلا نیست، مگر اینکه این علایم به قدری شدید باشند که فعالیت طبیعی فرد را مختل کنند.


مطالب دیگر:
📂پاورپوینت بررسی بیماری وبا📂پاورپوینت بررسی پردازش موازی📂پاورپوینت بررسي تأثیر بازارگرایی بر عملکرد کسب و کار📂پاورپوینت بررسی تغذیه در دوران رشد📂پاورپوینت بررسی تفاوت های فردی📂پاورپوینت بررسی تلویزیون های سه بعدی 📂پاورپوینت بررسی توسعه در دبی📂پاورپوینت بررسی تولید ناب📂پاورپوینت بررسی جمعیت استان خراسان جنوبی📂پاورپوینت بررسی جوش فولادهای HSLA📂پاورپوینت بررسی حرکت کمربند شانه در شنای قورباغه📂پاورپوینت بررسی حسابداری📂پاورپوینت بررسی حمل و نقل شهری توکیو📂پاورپوینت بررسی خطاهای پزشکی📂پاورپوینت بررسی خلقت انسان از دیدگاه غرب و اسلام📂پاورپوینت بررسی داده و مدیریت داده📂پاورپوینت بررسی درختان میوه📂پاورپوینت بررسی رابطه بین اثربخشی ارتباطات سازمانی و منابع قدرت مدیران📂پاورپوینت بررسی رنگ در معماری📂پاورپوینت بررسی روان شناسی مرضی کودک📂پاورپوینت بررسی روانشناسی آموزش خواندن📂پاورپوینت بررسی روانشناسی بازی📂پاورپوینت بررسی روش های بازاریابی📂پاورپوینت بررسی روش های فنون تدریس📂پاورپوینت بررسی ریز پردازنده ها