لینک مستقیم(اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید)

اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|40205942|اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید,اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان,پاورپوینت اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید,پاورپوینت اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان,بررسی اثر عوامل محیطی در رشد
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید را مشاهده می نمایید.

مقدمه

تطبیق‌پذیری و ویژگی‌های فیزیولوژیك آفتابگردان

نور و فتوسنتز

حرارت

فتوپریود

نیاز آبی آفتابگردان

تحمل به خشكی

خاك

فنولوژی

منابع

فهرست مطالب

مقدمه

آفتابگردان زراعی گیاهی است یكساله كه به فامیل كمپوزیته (مركبه) تعلق دارد. جنس هلیانتوس 49 گونه و 19 زیرگونه را شامل می‌شود كه 12 گونه آن یكساله و 37 گونه آن چند ساله است.

تمام گونه‌های بومی نیمكره غربی بوده و با طیف وسیعی از خاستگاه‌های متنوع تطابق یافته‌اند.

در طی قرن هیجدهم و نوزدهم بیش از 200 گونه از جنس هلیانتوس توسط مولفین مختلف معرفی شد. در اوائل قرن بیستم واتسون به نگارش یك تك‌نگاری جهت معرفی جنس هلیانتوس پرداخت. او 108 گونه و از جمله 40 گونه را كه به تازگی طبقه‌بندی شده بودند، ناگذاری نمود.


مطالب دیگر:
📜گزارش كارآموزی در توزبع برق بادرود📜آزادی در قلمرو نرم افزار ( گفت وگو با ریچارد استالمن)📜آسیب ‏هاى روان ‏شناختى اینترنت📜آشنایی با Thin Clientها📜گزارش كارآموزی در خدمات فنی تكنیك كاران (سیستم های هیدرولیز)📜آشنایی با انواع پردازنده📜گزارش كارآموزی در خدمات فنی خودرو شاهرضا📜آشنایی با چاپگرها و ویژگی های آنها📜آشنایی اولیه با IPv6📜آشنایی با ASP.NET 2.0📜پرسشنامه راهبردهای فراشناختی خواندن📜گزارش كارآموزی در دانشگاه آزاد اسلامی ابركوه📜پرسشنامه رسمیت در سازمان📜گزارش كارآموزی در معدن سنگ اصفهان📜پرسشنامه رشد اجتماعی وایلند📜گزارش كارآموزی بررسی سیم پیچی و نصب تابلوهای برقی📜پرسشنامه رضایت زناشویی ENRICH 47 ماده ای📜گزارش كارآموزی در شبدیز زرین (پمپ های هیدرولیكی)📜پرسشنامه رغبت میشل گوکلن📜پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی اورگان و کانوسکی (OCB)📜پرسشنامه رفتار مشکلات ﻳﺎدﮔﻴﺮی ﻛﻠﻮرادو (CLDQ)📜پرسشنامه روش های کنار آمدن لازاروس📜پرسشنامه رویدادهای رابطه نامزدی📜پرسشنامه ساختار ادراک شده کلاس درس📜ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺳﺎزﮔﺎری اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ SAS