لینک مستقیم(دانلود پاورپوینت نقش همراه و همسر 19 اسلاید)

دانلود پاورپوینت نقش همراه و همسر 19 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|40106984|دانلود نقش همراه و همسر 19 اسلاید,تحقیق نقش همراه و همسر 19 اسلاید,مقاله نقش همراه و همسر 19 اسلاید,نقش همراه و همسر 19 اسلاید
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت نقش همراه و همسر 19 اسلاید را مشاهده می نمایید.

فرمت فایل : پاورپوینت

قسمتی از محتوی پاورپوینت

تعداد اسلاید : 19 صفحه

نقش همراه و همسر ناهید خداکرمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهاد دانشگاهی تابستان 1387 khodakarami@sbmu.
ac.
ir همراه می تواند همسر ،خواهر و یا یکی از دوستان و یا وابستگان شما باشد کارهای محدودی از نظر عملی وجود دارد که همراه می تواند در صورت ضرورت با انجام آنها به شما و عامل زایمان کمک کند که هیچ یک از آنها به اندازه حضور وی بر بالین شما اهمیت ندارد.
هرگز نمی توان بطور کامل قضاوت نمود که روند زایمان چگونه خواهد بود و همراه شما چگونه خواهد توانست به شما کمک کند ولی کلیه مسائل در طی کلاسهای آمادگی دوران بارداری توسط ماما به شما و همراه آموزش داده خواهد شد .
بنابراین حضور همراهی می تواند برای شما مفید باشد که در طی این کلاسها شما را همراهی نموده باشد در غیر ایصورت و بدون آگاهی و آموزش کافی حضور همراه در طی زایمان نمی تواند مفید باشد و یا نفعی برای شما داشته باشد برای بسیاری از زوجها در کنار هم بودن در طی زایمان و خوش آمد گویی به نوزاد بلافاصله پس از تولد بسیار شیرین و خاطره انگیز است وهمسرانی که این تجربه را کسب نموده اند اعلام می نمایند که احساس می کنند به کودک و مادر تعلق بیشتری دارند.
برخی از بیمارستان ها ممکن است شرایطی را فراهم نمایند که همسر شما بتواند در حین زایمان در کنار شما باشد و از شما حمایت نماید.
:آنچه همراه شما می تواند در طی زایمان برای شما انجام دهد: با حضور مداوم در کنار شما زمان طی شده تا زایمان کوتاه تر و بهتر خواهد گذشت.
دست شما را بدست می گیرد،صورت شما را نوازش و در صورت لزوم تر و خشک می نماید.
در صورت تشنگی می تواند به شما آب بدهد و یا لبهایتان را مرطوب کند.
پشت و کمر و شانه های شما را ماساژ دهد.
به شما کمک خواهد کرد تا در تغیر حالت و وضعیت دهید،راه بروید و یا هر کاری را که تیم درمان ضرورت می داند برای شما انجام دهد.
روش آرامسازی عضلانی و تکنیک های تنفسی و زمان انجام آنرا به شما یادآوری می کند.
در انتخاب روشهای کاهش درد زایمان به شما کمک می کند.
به شما کمک می کند تا ماما و یاپزشک بیشتر در جریان نیاز ها و خواسته های شما قرار بگیند.
وقتی نوزاد شما در حال متولد شدن می باشد می تواند به شما اطلاع دهد که جه پپدیده ای در حال وقوع است و آنچه را نمی توانید ببینید به شما گزارش .
می دهد.
پدر شدن برای برخی از بارداریها از ماهها یا سالهای قبل برنامه‌ریزی شده است اما بعضی از آنها ناخواسته می‌باشد.
بارداری همسرتان به معنای مسئولیت جدیدی است و امكان دارد در هر سنی كه باشید، احساس كنید كه آمادگی لازم را ندارید.
احساسات شما در مورد بارداری: به احتمال زیاد همسرتان نیز مانندشما احساساتی مشابه شما خواهد داشت و این امری طبیعی است.
اولین بارداری رویداد و واقعه‌ای مهم می‌باشد كه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد و این تغییر حتی اگر منتظر آن هم بوده باشید می‌‌تواند ترسناك و هراس انگیز باشد.
ممكن است مشكلات مالی مانند درآمد محدود، هزینه‌های اضافی جهت كودك و حقوق پرستار و شهریه مهد کودک؛ شما را دچار استرس و ناراحتی كند.
بعضی از مردها تصور می‌كنند كه كنار گذاشته شده‌اند و دیگر مورد توجه همسرشان نیستند از طرف


مطالب دیگر:
🔥تحقیق در مورد بررسي تأثير خدمات پس از فروش بر فروش كالا 🔥تحقیق در مورد کارآموزی مخابرات 🔥تحقیق در مورد کارگردانی 🔥تحقیق در مورد بررسي تاثير تبليغات بر فروش شركتهاي صنايع غذايي مشهد 30 ص 🔥تحقیق در مورد کالبد اثیری 10 ص 🔥تحقیق در مورد بررسي تاثير صورتبندي قدرت سياسي بر توسعه سياسي و اقتصادي ايران طي سالهاي 1320 تا 1357 89 w 🔥تحقیق در مورد کاستی های آموزش 🔥تحقیق در مورد کامپیوتر 5 ص 🔥تحقیق در مورد کدوی تخم کاغذی 4 ص 🔥تحقیق در مورد کروز کنترل چیست و چگونه کار می کند 9 ص 🔥تحقیق در مورد کدوی تخم کاغذی 🔥تحقیق در مورد بررسي خاك شوز سميرم اصفهان و كاربردهاي آن 80 ص 🔥تحقیق در مورد کشاورزی 10 ص 🔥تحقیق در مورد کشيش بزرگ تگزاس چگونه مسلمان شد؟ 🔥تحقیق در مورد کشت گوجه فرنگی گلخانه ای 🔥تحقیق در مورد کلروز (زردی ) در افراهای رشد کرده در مزرعه 10 ص 🔥تحقیق در مورد بررسي رابطه بين ميزان اضطراب دانش آموزان ونسبت تقلب آنها در مدرسه 32 ص 🔥تحقیق در مورد بررسي رابطه ميان جهت گيري هدف با خود تنظيمي يادگيري و پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان دوره ي پيش دانشگاهي شهر شيراز 60 ص 🔥ریاضی پایه اول ابتدایی درس خط باز و بسته 🔥ریاضی پایه اول ابتدایی تدریس عدد3 🔥ریاضی پایه دوم ابتدایی شناخت شکل های هندسی 🔥ریاضی پایه چهارم ابتدایی آموزش مفهوم کسر 🔥ریاضی پایه اول ابتدایی لوحه سوم 🔥ریاضی پایه دوم ابتدایی آشنایی با اشکال هندسی و ویژگی آنها 🔥تحقیق در مورد بررسی انواع کودهای شیمیایی و طبقه بندی و خواص 39 ص