لینک مستقیم(آمار در مورد بیماری هپاتیت (به همراه نمودار))

آمار در مورد بیماری هپاتیت (به همراه نمودار)|لینک مستقیم|اِل کِی|40064852|دانلود پروژه آمار در مورد بیماری هپاتیت,دانلود و خرید پروژه آمار در مورد بیماری هپاتیت,خرید و دانلود پروژه آمار در مورد بیماری هپاتیت,دانلود رایگان پروژه آمار در مورد بیماری هپاتیت,دانلود مقاله آمار,دانلود تحقیق امار,دانلود و خرید مقاله آماری,دانلود و خرید تحقیق آمار,مقاله و تحقیق امار,دانلود تحقیق در مورد هپاتیت,دانلود مقاله هپاتیت
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان آمار در مورد بیماری هپاتیت (به همراه نمودار) را مشاهده می نمایید.

بیماری هپاتیت

انواع بیماری‌های كبدی كبد مثل سایر اندام‌های بدن به انواعی از بیماری‌ها مبتلا می‌شود. به طور كلی می‌توان این بیماری‌ها را به 5 گرون عفونی، خود ایمنی، شیمیایی و دارویی، متابولیكی، عروقی و سرطان‌ها تقسیم كرد. از نظر بافت‌شناسی در اغلب این بیماری‌ها، سلول‌های دفاعی بدن (انواع گلبول‌های سفید) به بافت كبد نفوذ می‌كنند. این حالت را التهاب كبد یا اصطلاحاً هپاتیت می‌نامند.

الف) هپاتیت‌های عفونی: بسیاری از عوامل عفونی قابلیت ایجاد عفونت كبد را دارند. این عوامل به سه گروه عمده ویروس‌ها، باكتری‌ها و انگل‌ها تقسیم می‌شوند.

1ـ هپاتیت ویروسی: برخی ویروس‌ها منحصراً بافت كبد را آماج حملات خود قرار می‌دهند. این گروه ویروس‌ها به نام ویروس‌های هپاتیت مشهور بوده و برحسب تقدم و تأخر زمان كشف با حروف انگلیسی از A تا G نامگذاری شده‌اند. هر یك از این ویروس‌ها متعلق به یك خانواده از ویروس‌ها بوده و از نظر طبقه‌نبدی هیچ شباهتی به یكدیگر ندارند. بنابر این به هم تبدیل نمی‌شوند. غیر از ویروس‌های فوق‌الذكر برخی ویروس‌های دیگر هم توانایی درگیر كردن كبد را دارند ولی این درگیری منحصر به كبد نیست و ممكن است بیماری‌های دیگری بجز هپاتیت ایجاد كنند. از این گروه می‌توان به ویروس‌های سرخجه و سرخك اشاره كرد.


مطالب دیگر:
تحقیق حماسه حسینیتحقیق علل فرار از خانهتحقیق فتوت نامه سلطانيتحقیق عدالت و حقيقت خواهى على عليه السلامتحقیق علوم قرآنى و سير تاريخى نگارش ‏هاى آنتحقیق غیبت امام زمان (ع)تحقیق غيبت و ظهور امام زمان (ع)تحقیق غیبت صغری حضرت مهدی (ع)تحقیق غيبت امام زمان (ع) و نائب آن حضرتتحقیق دوران غیبت امام زمان (ع)تحقیق غسل های واجب در اسلامتحقیق حضرت على (ع) در ميدان سياست و تدبيرتحقیق غدیر خم، بزرگ ترین عید شیعیانتحقیق غدير، انتظار عاشوراتحقیق عيسي مسيح (ع)تحقیق عوامل و اهداف اتحاد ملی و انسجام اسلامیتحقیق قصص قرآنتحقیق حضرت سليمان (ع)تحقیق علم اسلامی و مدیریت اسلامیتحقیق علل دین گریزی جوانانتحقیق علل دروغ گویی و راه جلوگیری از آنتحقیق علل پيدايش مذاهب در اسلامتحقیق علت دين گريزي جوانانتحقیق عقيده به ظهور حضرت مهدى (ع) از نظر اقوام و ادیانتحقیق رابطه عقل و ایمان