لینک مستقیم(گزارش آشنایی با مشخصات كلی الكتریكی پست 63 كیلو ولتی كمال آباد كرج)

گزارش آشنایی با مشخصات كلی الكتریكی پست 63 كیلو ولتی كمال آباد كرج|لینک مستقیم|اِل کِی|40061774|گزارش مشخصات الكتریكی,پست 63 كیلو ولتی,مشخصات كلی الكتریكی,تحقیق آشنایی با پست 63 كیلو ولتی كمال آباد كرج,دانلود تحقیق آشنایی با پست 63 کیلو ولتی کمال آباد کرج,پایان نامه بررسی تجهیزات و انتقال جریان از پست 63 KW,گزارشی از نحوه انتقال الکتریکی در پست 63 کیلو ولتی,تحقیق,مقاله,پروژه,پژوهش,دانلود تحقیق,دانلود مقاله,دانلود پروژه,دانلود پ
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان گزارش آشنایی با مشخصات كلی الكتریكی پست 63 كیلو ولتی كمال آباد كرج را مشاهده می نمایید.


خلاصه گزارش
در این گزارش سعی شده است كه با رعایت اختصار گوشه ای از قسمت عظیم و گسترش انتقال الكتریكی تشریح شود .در مقدمه این گزارش آشنایی با مشخصات كلی الكتریكی پست 63 كیلو ولتی كمال آباد كرج آمده است . در بخش نخست گزارش دلایل وجود پستهای فشار قوی و همچنین انواع آنها با توجه به استانداردهای موجود شرح داده شده دربخش دوم گزارش مهمترین و اساسی ترین تجهیزات تشكیسل دهنده پست به تفصیل شرح و بررسی گردیده است . همچنین در مورد رله هایی كه محافظت خطوط و ترانسفورماتورها و دیگر تجهیزات مهم یك مجموعه را عهده دارند توضیحاتی داده شده است دربخش بعدی اصول و روشهای بهره برداری بهینه از پستهای فشار قوی بطور اعم شرح داده شده است كه این توضیحات در جهت بهره وری بیشتر و همچنین راندمان بالاتر و جلوگیری از بروز هر گونه خطر و یا اشال احتمالی به كلیه دست اندركاران یك پست فشار قوی توصیه می شود . بخش بعدی مربوط به شرح و توضیح اشكالات احتمالی كه ممكن است در پست 63كمال آباد بروز كند و همچنین شرح كارهایی كه برای رفع این عیوب باید انجام شود . بخش آخر نیز مربوط به نحوة بهره برداری از مدارهای اینترلاك پست 63 كمال آباد می باشد كه در آن نحوه برق دار كردن خط با در نظر گرفتن كلیه اصول فنی برای جلوگیری از بروز هر گونه نارسایی در سیستم و شبكه شرح گردیده است .
مقدمه
پست 63 كمال آباد در غرب تهران در 50 كیلومتری تهران واقع در كرج قرار دارد . پست توسط 4 ترانس اصلی التا ساخت آلمان هر یك بقدرت نامی 15MVA تغذیه می شود دارای 4 ترانس داخلی ساخت UNELEC هر یك بقدرت نامی 100KVA با گروه برداری PYNU یا پست تبدیل ولتاژ نامی 20/0.4KV با نسبت تبدیل ( جریان نامی )2.88/144.3 A می‌باشد .
و دارای ترانسفورماتور ولتاژ 63 كیلو ولت P.T خطوط سازنده كارخانه SPANNUN GSWANPLER می باشد با قدرت 250 VA و كلاس 0.5 می باشد . دارای دوبی ورودی63 از طریق پست 23 كیلو ولتی كمال آباد به فاصله 2 كیلو‌متری از پست به كدهای 606 605 و یك بی خروجی به پست اختصاصی بی‌سیم واقع در 1 كیلومتری پست كه در مواقع مانور از این خط استفاده می شود . و در حال حاضر 12 خط خروجی به شرح ذیل می باشد:
ماهواره 20kv نان شهر 20kv بوستان 20kv
عرب آباد // استناد // فرهنگ //
پدم // قزوین // مردآباد //
علومی // زندان // پارك شهر //
هر بی ورودی شامل تجهیزات زیر می باشد :
1ـ برقگیر 2ـ ترانس ولتاژ 3ـ سكسیونر سرخط ( عمودی ) 4ـ سكسیونر زمین
5ـ ترانس جریان 6ـ بریكر 63 7ـ سكسیونر یا سیار 8ـ سكسیونر ارتباط با سیار 9ـ بریكر 63 10ـ ترانس جریان 11ـ ترانسفورماتور قدرت 12ـ سكسیونر اتصال زمین ترانس 13ـ ترانسفورماتور داخلی 14ـ ترانسفورماتور نوتر

دستگاههای اندازه گیری
این دستگاهها عبارتند از : ولتمتر ، آمپر متر ، واتمتر ، وارمتر ، كنتور اكتیو و راكتیووسازنده‌این‌دستگاهها‌B.B.C‌می باشد‌و‌دستگاههایشان الكترومغناطیسی می‌باشد .

رله های حفاظت خط
1ـ رله دیستانس اولیه ، ساخت آلمان B.B.C دارای سه زون
2ـ رله ركلوزتیك ( دوباره وصل كن ) ، ساخت آلمان B.B.C
3ـ رله جریان زیاد ، ساخت آلمان B.B.C

رله های حفاظتی خط 20c
1ـ رله اضافه جریان
2ـ رله اتصال زمین
ضمناً كلیه اتفاقات در پست توسط دستگاه ثبت می گردد و در حادثه ای كه درخطهای خروجی رخ دهد توسط مودم ارسال و ثبت می گردد .

مشخصات باطریهای 127v
پست شامل 2 دسته باطری با مشخصات زیر می باشد كه توسط دو دستگاه باتری شارژ كه سازنده كشور آن آلمان غربی می باشد ، شارژ می شود .
این باطری از نوع باتری اسیدی و تهویه اش توسط فن انجام می شود تعداد هر ست آن 10 عدد است كه هر كدام 12 ولت و 40 آمپر می باشد .

مشخصات باطریهای D.c 48v
همچنین این پست دارای یكدست باطری 48v است كه توسط یك ست باطری شارژ 48v است كه با Type 48 ساخت آلمان می باشد . مشخصات این باطری 48v به قرار زیر است از نوع اسیدی ظرفیت باطری آن 200 Ah و تعداد آن 4 عدد ولتاژ هر باطری 12V است .


مطالب دیگر:
📂پیشینه و مبانی نظری بهره وری و سیاست تقسیم سود📂پیشینه و مبانی نظری تاثیر فناوری اطلاعات بر بهبود عملکرد سیستم بانکی📂پیشینه و مبانی نظری تقسیم سود سهام در بازار رو به ركود📂پیشینه و مبانی نظری حاکمیت شرکتی و درماندگی مالی📂پیشینه و مبانی نظری حسابداری منابع انسانی📂پیشینه و مبانی نظری حسابرسی📂پیشینه و مبانی نظری خصوصی سازی📂پیشینه و مبانی نظری ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد📂پیشینه و مبانی نظری ساختار سرمایه📂پیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیت و نگهداری موجودی های نقدی📂پیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیت📂پیشینه و مبانی نظری سرمایه فکری و احتمال وقوع آشفتگی مالی📂پیشینه و مبانی نظری سرمایه فکری و مدیریت سود📂آنتالپی و تبخیر و کاربرد آن در صنعت قند 20 اسلاید📂پاورپوینت بررسی اثر فسفر و تراکم بر عملکرد و اجزای عملکرد ارقام مختلف نخود در منطقه گرگان 35 اسلاید📂پاورپوینت بررسی خواص پسته و تکنولوژی تولید کره پسته 18 اسلاید📂پاورپوینت اثر عوامل مختلف بر روی گرفتگی غشاهای اولترافیلتراسیون مورد استفاده در صنایع شیر و روشهای كاهش اثر📂پاورپوینت بررسی افلاتوكسین M1 در فرآورده های لبنی، روش تشخیص و كاهش آن 56 اسلاید📂پاورپوینت بررسی اهمیت گل جالیز با تاكید بر روشهای كنترل 34 اسلاید📂پاورپوینت بررسی تاثیر کود بیولوژیک حاوی باکتری آزسپیریلوم و ازتو باكتر و مقادیر مختلف نیتروژن بر عملكرد و اجزا📂آموزش آزمون T مستقل با استفاده از نرم افزار SPSS با ذکر مثال و تمرین عملی📂مبانی نظری و پیشینه احساس عدالت و گرایش های سیاسی📂مبانی نظری و پیشینه ارتباط ازدواج خویشاوندی و بیماری های ژنتیکی📂مبانی نظری و پیشینه استقلال زنان و رفتار باروری📂مبانی نظری و پیشینه اینترنت و سبک زندگی جوانان