لینک مستقیم(تحقیق پروژه روستای عبدل آباد قزوین)

تحقیق پروژه روستای عبدل آباد قزوین|لینک مستقیم|اِل کِی|39020983|دانلود تحقیق پروژه روستای عبدل آباد قزوین, پاورپوینت پروژه روستای عبدل آباد قزوین, تحقیق در موردپروژه روستای عبدل آباد قزوین, مقاله پروژه روستای عبدل آباد قزوین, دانلود پاورپوینت پروژه روستای عبدل آباد قزوین, پروژه روستای عبدل آباد قزوینpdf , پروژه پ,,,
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق پروژه روستای عبدل آباد قزوین را مشاهده می نمایید.

دانلود تحقیق با موضوع پروژه روستای عبدل آباد قزوین،
در قالب Word و در 24 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
پروژه حاضر جهت درس روستا تهیه گردیده و شامل بررسیهای محیطهای تاریخی – سیاسی، طبیعی – جغرافیایی، انسانی و کالبدی روستای عبدل آباد می باشد که در تهیه آن از منابع کتابخانه ای و اطلاعات میدانی استفاده گردیده است. این پروژه که هدف آن برداشت و ثبت اطلاعات روستا می باشد.

بافت معماری روستای عبدل آباد
بافت معماری روستای عبدل آباد به طور غالب فشرده مجتمع می باشد که از عوامل شکل گیری آن می توان به ملاحظات جغرافیایی، اقلیمی و دسترسی ها نام برد.
دسترسی اصلی روستا در شمال و از طریق جاده ای فرعی که به جاده قزوین – رزجرد متصل است تامین می شود، چند راهی که روستا را از جنوب به باغها متصل می کنند در نهایت به شفیع آباد – باراجین و نجف آباد ختم می گردند.
روستا حدوداً دارای 220 ساختمان می باشد که از این بین 199 بنا، مسکونی است که 220 خانوار را در خود جای داده است. نمودارهای مربوط به تعداد خانوار ساکن در یک ساختمان، مالکیت، طبقات و ... در صفحات بعد آورده شده است.
متوسط مساحت ساختمانها بین 200-100 متر مربع می باشد و هر بنا بین 2 تا 5 اتاق دارد. بناهایی که متعلق به افراد متمول تر است تفکیک فضایی بیشتری برخوردار است.
مصالحی که در گذشته برای ساخت بناهای روستا به کار می رفته خشت و چوب بوده، اما امروزه، از آجر استفاده می کنند و مصالح متداول از طریق تکنیکهای قدیمی (دیوار باربر) و جدید (تیر و ستون فلزی و بتنی) به کار گرفته یم شود.
در این فصل نقشه های کاربری، قدمت، مصالح، کیفیت و راهها به همراه چند کروکی از بناهای دوره های مختلف آورده شده است ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت Word در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- تعداد صفحات : 24
- قابل ارائه و مناسب بعنوان تحقیق کلاسی


مطالب دیگر:
📚پاورپوینت سازمانی جهانی استاندارد📚پاورپوینت آموزش مهارت های زندگی📚پاورپوینت روشهای تحلیل سازه ها📚پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد📚پاورپوینت داروهای مورد استفاده در بیماریهای گوارشی📚پاورپوینت صفر تا صد مدیریت و کنترل پروژه📚پاورپوینت پرکاری تیروئید📚پاورپوینت تحلیل تطبیقی از استراتژی سازمانهای موفق و ناموفق📚پاورپوینت تاریخچه مکانیسم های دفاعی📚پاورپوینت مطالعه مودم ADSL📚پاورپوینت کاربردهای فناوری نانو در شریانهای حیاتی📚پاورپوینت بررسی نمونه طراحی هتل📚پاورپوینت مطالعه مباحث مدیریتی📚پاورپوینت مهمترین مطالب نمونه برداری در آزمایشگاه📚پاورپوینت دستگاه عصبی بدن📚پاورپوینت امنیت شبکه های کامپیوتری📚پاورپوینت دوره نوجوانی و بلوغ📚پاورپوینت پردازش تحلیلی بر خط برای پشتیبانی تصمیم📚پاورپوینت آسیب های استخوانی مفصلی و عضلانی بدن📚پاورپوینت جراحی عمومی پانکراتکتومی📚پاورپوینت آموزش دستور زبان فارسی📚پاورپوینت اکسی توسین در تولید مثل مرد📚ترجمه مقاله انگلیسی : Security in the Internet of Things A Review📚جزوه دستنویس و تایپ شده درس شبکه پیچیده پویا - دکتر محمدزاده📚پاورپوینت بازاریابی در راستای خدمات