لینک مستقیم(گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در واحد حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی)

گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در واحد حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی|لینک مستقیم|اِل کِی|34020828|گزارش کارآموزی زراعت در جهاد كشاورزي,گزارش کارآموزی زراعت,گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات,گزارش کارآموزی اصلاح نباتات,دانلود گزارش کارآموزی زراعت در جهاد كشاورزي,دانلود گزارش کارآموزی زراعت,دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در واحد حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی را مشاهده می نمایید.

دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در واحد حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی،در قالب word و در 22 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مبارزه بیولوژیک مبارزه با کنه در مزارع سویا
طرح مبارزه با مگس زیتون
مبارزه با آفت کرم قوزه پنبه
مبارزه با آفات و بیماری های برنج در منطقه
مبارزه با بیماری خطرناک بلاست
مبارزه با تریپس پنبه
مبارزه برعلیه بلایت باکتریایی
علائم بیماری
مدیریت بیماری
گزارش روزانه کارآموزی


بخشی از متن گزارش کارآموزی:حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خودقدرت بیان و نوشتن را به من آموخت.کارآموزی، همان طور که از نامش پیداست، یعنی کارآموختن و هنری یادگرفتن. معمولاً دانشجویان در پایان تحصیلات دانشگاهی خود، واحدی را با نام کارآموزی می گذرانند که مطابق با رشته دانشگاهی خود، در یک واحد صنعتی یا اداری مشغول به کار می شوند و به صورت عملی، تمامی دروسی که به صورت تئوری گذرانده اند، در آن واحد به صورت عملی کار می کنند. در پایان کار ملزم هستند گزارشی از فعالیت خود درآن واحد را ارائه دهند.
اینجانب نیز به عنوان یک دانشجوی سال آخر رشته کشاورزی، ملزم به گذراندن این واحد دانشگاهی بودم. فعالیت کاری من به مدت 45 روز در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گنبدکاوس (واحد حفظ نباتات ) بود و فعالیت کاری این واحد در رابطه با مبارزه شیمیایی و بیولوژیکی با آفات و بیماری ها و علف های هرز مزارع بود که نکات بسیار قابل توجه و مفیدی را در بازدیدهای مختلف از مزارع به من آموخت که سعی می کنم خلاصه ای از این بازدیدها را بیان کنم.


مطالب دیگر:
📗تحقیق واقعه عاشورا در میان غیرمسلمانان📗تحقیق آینه‌ کاری‌📗تحقیق تایپوگرافي📗تحقیق تاریخ هنر چین📗تحقیق واقعه غدير خم و اهميت آن📗تحقیق تحلیل واقعه غديرخم📗تحقیق نماز زيباترين جلوه نيايش با خدا📗تحقیق تحلیل واقعه كربلا📗تحقیق وجود پروردگار📗تحقیق تصویرسازی شعر کودک📗تحقیق وحياني بودن ساختار قرآن📗تحقیق ورزش در قرآن📗تحقیق وحی و نبوت📗تحقیق بررسی ويژگي هاي حکومت حضرت مهدي (ع)📗تحقیق وحدت مليت و مذهب در سياست خارجي ايران📗تحقیق نقش ولايت فقيه در حكومت اسلام📗تحقیق وهابیت📗تحقیق علائم ظهور حضرت مهدی📗تحقیق برخورد پیامبر (ص) با یهودیان📗تحقیق بررسی دقیق ولایت و خلافت امام علی (ع) در قرآن کریم📗تحقیق تاثیر نماز و فواید آن در اجتماع📗تحقیق تاثیر پیامبر اكرم (ص) در وحدت اسلامی📗تحقیق وصيت نامه حضرت علي عليه السلام📗تحقیق ولایت فقیه ادامه ولایت پیامبر (ص)📗تحقیق اشارات ولايت امام علي عليه‌ السلام در آيات و روايات