لینک مستقیم(پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره - 41 اسلاید)

پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره - 41 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|32020760|دانلود پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره,درب و پنجره های دو جداره,پاورپوینت معرفی درب و پنجره دو جداره,UPVC,پاورپوینت پنجره UPVC,پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره,آشنایی با در و پنجره دوجداره,پروفیل یو پی وی سی,پاورپوینت در و پنجره دوجداره
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره - 41 اسلاید را مشاهده می نمایید.توضیحات:
فایل پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره،در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:


در دهه‌های اخیر تکنولوژی ساخت پنجره‌های دو جداره بافاصله هوایی روز به روز پیشرفت کرده است. این پنجره‌ها از دو لایه شیشه تشکیلمی‌شوند که توسط هوا و یا گاز دیگری با ضریب هدایت پایین از هم جدا شده‌اند.

پنجره‌ها روشنایی، گرما، هوای تازه و زیبایی‌ها را به خانه آورده وارتباطی با محیط خارج برقرار می‌کنند. به رغم این محاسن پنجره‌ها یکی از عوامل مهمدر اتلاف حرارتی ساختمانها است.

به طوری که حدود یک چهارم حرارت خارج شده ساختمانها در زمستان و یا حرارت وارد شده به آنها در تابستان از طریق پنجره‌ها صورتمی‌گیرد. به همین دلیل از دیر باز کاهش این تلفات مد نظر طراحان ساختمان‌ها بوده است.

در گذشته نه چندان دور برای کاهش اتلاف حرارتی ساختمانها به جایاستفاده از پنجره‌های با یک لایه شیشه از پنجره‌های با دو یا چند لایه شیشه کمکگرفته می‌شد. حتی در پاره‌ای از موارد، لایه‌های پلاستیکی در بین شیشه‌ها نیز به کار می‌رفت. ولی در دهه‌های اخیر تکنولوژی ساخت پنجره‌های دو جداره بافاصله هوایی روز به روز پیشرفت کرده است. این پنجره‌ها به طور کلی از دو لایه شیشه،که توسط فاصله‌ای از هم جدا شده‌اند، تشکیل می‌شوند.

فهرست مطالب:
مقدمه
معرفی
پنجره‌های دو جداره، عایق صدا
مزایای درب و پنجره های دو جداره
معیارهای انتخاب پنجره استاندارد
مشخصات
مختصات انتخاب پرووفیل یو پی وی سی در پنجره دوجداره
زوایای پنهان کیفیت پروفیل یو پی وی سی
گالوانیزه‌های تقویتی
دلایل استفاده از گالوانیزه
لاستیک های درزگیر

این فایل با فرمت پاورپوینت در 41 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.
هدیه محصول:
فایل پاورپوینت مصالح ساختمانی شیشه(28 اسلاید)
مطالب دیگر:
🔑عوامل-و-کارگزاران-تغییر-16-ص🔑عیدغدیر🔑عيب يابی کامپيوتر های شخصی🔑عيد غدير از ديدگاه‏علامه جعفر مرتضى العاملى 8 ص🔑عيد غدير در اسلام🔑عيد قربان باروز قرباني كرد هر غير خدا 8 ص🔑عيد قربان باروز قرباني كرد هر غير خدا🔑غدیر، بزرگترین عید همه ادیان الهی 10 ص🔑غدير در سيره اهل بيت (ع)🔑غدير و فلسفه سياسى اسلام🔑غنی سازی تخم مرغ با استفاده از رنگدانه های طبیعی🔑غیبت مهدی 12 ص🔑غیبت و عیب جویی🔑غيبت و حضور🔑فاضلاب🔑فاطمه اطهر 9 ص🔑فاطمه اطهر🔑فاطمه و سيره نبوى🔑فتح مكه 13 ص🔑فتح مكه🔑فتوسنتز تنفس و تنفس نوری در گیاهان عالی🔑فرار مالياتي چيست🔑فراماسونري قدرت پوشالي🔑فراوردهاي نانوتکنولوژي 10 ص🔑فرسایش خاک 11 ص