لینک مستقیم(پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید)

پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|30018734|پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید را مشاهده می نمایید.

فرمت فایل: پاورپوینتتعداد صفحات: 13
  • چکیده امنیت شبکه

  • امنیت شبکه یک موضوع پیچیده است که از نظر تاریخی فقط توسط افراد با تجربه و آنهایی که آموزش کافی دیده اند مورد توجه قرار می گیرد. با اینحال ، همچنان که افراد بیشتری به شبکه متصل میشوند ، تعداد افرادی که بایستی اصول امنیت را در دنیای شبکه شده بدانند ، نیز افزایش می یابد. این مقاله بر اساس ماربری کامپیوتر و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی که در خاطرم بوده است نوشته شده است و مفاهیم مورد نیاز برای آشنا شدن با بازار و خطرات و نحوه مواجه شدن با آنها را توضیح می دهد.
  • چکیده امنیت در شبکه حسگر بیسیم  • در چند سال گذشته تحقیقات وسیعی درباره ی شبکه های حسگر بیسیم انجام گرفته است. آنها ابتدا توسط نیروهای نظامی و برای اهداف نظارتی مورد استفاده قرار گرفتند و از آن زمان موارد استفاده از آنها گسترش یافته است و مواردی همچون استفاده های صنعتی و غیرنظامی مانند آب و هوا، آلودگی، کنترل ترافیک و مراقبتهای بهداشتی را نیز شامل شده است. یکی از جنبه های شبکه های حسگر بیسیم که تحقیقات زیادی در مورد آن انجام شده است، امنیت شبکه های حسگر بی سیم است. این شبکه ها در برابر مهاجمانی که به قصد غیرقابل استفاده نمودن شبکه به آن وارد می شوند، آسیب پذیر هستند. یک نمونه از این در اختیار گرفتن یک هواپیمای بدون سرنشین توسط دشمن و استفاده از آن برای حمله به نیروهای خودی است. در این مقاله ما امنیت شبکه های حسگر بی سیم را مورد بررسی قرار می دهیم. حوزه هایی که پوشش داده خواهند شد عبارتند از: پروتکلهای معماری و مسیریابی، مسائل امنیتی که شامل زمینه و طراحی و همچنین محرمانه بودن، یکپارچگی و اصالت، الگوریتم و مسائل مربوط به کارآیی طراحی شبکه ی حسگر بی سیم می باشند. عملکرد شبکه های حسگر بی سیم خود منشاء(SOWSN)، الگوریتمهای عملی برای امنیت داده ها(PADS) و مکانیزمهایی برای پردازش درون شبکه که در آینده جزئیات بیشتری از آن را به همراه SOWSNبرای داشتن عملکرد بهتر و در نتیجه ایجاد یک پایه برای سناریوهای واقع بینانه مورد بررسی قرار می دهیم.

    مطالب دیگر:
    📜پاورپوینت آشنایی با امنیت سیستم‌ های کنترل صنعتی کشور 📜پاورپوینت آشنایی با امنیت عمومی 📜پاورپوینت آشنایی با آموزش مقدماتی برنامه نویسی متلب📜پاورپوینت آشنایی با اندازه و چرخه حیات سازمان ها 📜پاورپوینت آشنایی با آنفولانزای خوکی و تاریخچه آن📜پاورپوینت آشنایی با انگيزش و فرآیند آن📜پاورپوینت آشنایی با انواع اوراق بهادار📜پاورپوینت آشنایی با اهمیت نقش انگل ها در جامعه جهانی📜پاورپوینت ویژگی کودکان اوتیسمی و راههای تشخیص و درمان📜پاورپوینت آشنایی با ایمنی در صنایع 📜پاورپوینت آشنایی با ایمیل مارکتینگ📜پاورپوینت آشنایی با آیین نامه ایمنی آزمایشگاه ها📜پاورپوینت آشنایی با بازاریابی داخلی📜پاورپوینت آشنایی با بازاریابی شركتی📜پاورپوینت آشنایی با بازیافت کاغذ و اهمیت آن📜پاورپوینت آشنایی با بافت شناسی چند ارگان مهم📜پاورپوینت آشنایی با بافت شناسی سرویکس و بیماری های آن📜پاورپوینت آشنایی با بافت عصبی📜پاورپوینت آشنایی با بحران در فضای سبز 📜پاورپوینت آشنایی با بحران و اهمیت جنگل ها و فضای سبز📜پاورپوینت آشنایی با بحران و فوریتهای پرستاری📜پاورپوینت بررسی برخورد با آلرژی به پنی سیلین📜پاورپوینت برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران📜پاورپوینت کتاب و درس آسیب شناسی اجتماعی دکتر جعفر سخاوت📜پاورپوینت آشنایی با برنامه ریزی استراتژیک