لینک مستقیم(پاورپوینت آماده: بررسی انواع دوربین های مداربسته و نحوه کارکرد و کاربرد آنها 26 اسلا)

پاورپوینت آماده: بررسی انواع دوربین های مداربسته و نحوه کارکرد و کاربرد آنها 26 اسلا|لینک مستقیم|اِل کِی|30018554|پاورپوینت آماده: بررسی انواع دوربین های مداربسته و نحوه کارکرد و کاربرد آنها 26 اسلاید
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت آماده: بررسی انواع دوربین های مداربسته و نحوه کارکرد و کاربرد آنها 26 اسلا را مشاهده می نمایید.

فرمت فایل: پاورپوینتتعداد صفحات: 26

1. 97 درصد دستبردهای کوچک در زمان اتفاق افتادن به هیچ عنوان تشحیص داده نمی‌شوند.2. به ازای هر دستبرد تشخیص داده شده 47 تا هرگز تشخیص داده نمی‌شوند.

دوربین رنگی از نظر قیمت در مقایسه با دوربین مونوکروم بسیار گرانتر می باشند.دوربین مونوکروم که به نام های دوربین سیاه و سفید و یا B&Wنیز خوانده میشوند نسبت به دوربین رنگی قیمت پایین تری دارند.دوربین مونوکروم برای رویت در مقایسه با دوربین رنگی نیاز به روشنایی کمتری دارند.دوربین مونوکروم در مقایسه با دوربین رنگی تصاویر با دقت بالاتری را ارایه میدهند.

مهمترین انتظاراتی که از یک دوربین امنیتی میرود وضوح دوربین و میزان روشنایی تصاویر ارایه شده توسط آن است.دوربینی که در بحث امنیتی مورد استفاده قرار میگیرند دارای وضوح افقی بین 330 تا 480 میباشد.حداقل میزان روشنایی تصاویر در واقع حداقل چگالی نوری است که از شئ مورد نظر باید تابیده شود تا دوربین بتواند از آن تصویر مناسبی ارایه دهد.

از امکانات کمتر نسبت به سیستم دیجیتال بهره برده می شود.مشکلاتی از قبیل:1.حجم بیش از اندازه کابل های ورودی به دستگاه مادر2. افت و نویز تصویر در درازمدت3. ناتوانی دستگاه DVR برای انتقال تصویر مناسب و زنده4. کاستی های ماننده کنترل همزمان و مدیریتی مناسب و کاربردی برای دوربینهای مداربسته که تعداد آنها بالای 20 دوربین می باشد5. برای مراکزی بیش از 20 دوربین این سیستم از طرف متخصصان توصیه نمی شود.

مطالب دیگر:
📂پاورپوینت با موضوع مهندسی ارزش📂پاورپوینت با موضوع مـهـنـدسـی مجـدد📂پاورپوینت با موضوع هوش عاطفی📂مقاله ترجمه شده تحت عنوان مهاجرت سلولی؛ از کشت بافت تا جنین📂پاورپوینت مدیریت بهره وری نیروی انسانی📂پاورپوینت مدیریت پایانه ها📂پاورپوینت مدیریت پژوهش📂پاورپوینت مدیریت عملکرد تطبیقی و بین المللی📂پاورپوینت مدیریت فناوری اطلاعات📂پاورپوینت مدیریت کیفیت جامع📂پاورپوینت مدیریت کیفیت و ISO 9001📂پاورپوینت مديريت مالي 2📂پاورپوینت مدیریت مالی و اجاره دارایی ها📂پاورپوینت مدیریت منابع انسانی پیشرفته📂پاورپوینت مدیریت منابع انسانی سازمان📂پروژه آماده افترافکت : Wedding Cinematic Slideshow بهمراه دمو📂دانلود psd آماده فریم عکس عروس ۱۰۰📂دانلود psd آماده فریم عکس عروس ۱۰1📂دانلود psd آماده فریم عکس عروس ۱۰2📂فایل word اصول تولید ناب(Lean production) فارسی-بیش از 70 صفحه مفید📂سربرگ و ست اداری📂ارزيابی توزيع کاربری ها در بافت قديم و جديد شهر زنجان با استفاده از gis📂پاور پوینت مديريت موفق و موثر📂پرسشنامه اضطراب📂پاورپوینت مدیریت نیروی منابع انسانی