لینک مستقیم(پاورپوینت دستگاه گردش خون 35 اسلاید)

پاورپوینت دستگاه گردش خون 35 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|277635|پاورپوینت دستگاه گردش خون , دانلود پاورپوینت دستگاه گردش خون , دستگاه گردش خون
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت دستگاه گردش خون 35 اسلاید را مشاهده می نمایید.

با تخصصي شدن سلول ها براي انجام كارهاي ويژه ، زندگي مستقل براي آنها ناممكن مي شود . مايعي كه سلول هاي تخصص يافته را در بر مي گيرد و آنها را در انجام واكنش هاي حياتي سلولي ، ياري مي رساند مايع بين سلولي است كه به آن ، مايع بين بافتي و مايع بافتي نيز گفته مي شود.

زماني كه اين مايع درون رگ هاي ليمفاوي به جريان مي افتد آن را ليمف مي گويند.

به همه مايعاتي كه بيرون سلول ها هستند، مايع برون سلولي مي گويند ، همچون مايع بين سلولي، پلاسماي خون وليمف.

تركيب شيميايي مايع بين سلولي و ليمف ، بسيار نزديك به تركيب پلاسماي خون است ، بجز اين كه پروتئين كمتري نسبت به پلاسماي خون دارند.

جابه جايي مواد بين خون و مايع بين سلولي ، با روش اسمز، انتشار و پالايش ( فيلترازسيون) انجام مي شود. مايع بين سلولي و ليمف ، پلاكت و گلبول قرمز ندارند.مطالب دیگر:
تحقیق در مورد بهداشت صنعتي ایدز چیستتحقیق در مورد ايدز و نوجوانانشناخت ايدزايدز وترجمه به فارسيتحقیق در مورد بیماری آترواسكلروزتحقیق در مورد آسيب مغزيآناتومي حنجرهآنفولانزاي مرغيایست قلبیتحقیق در مورد كمر درد تحقیق در مورد پاركينسونتحقیق در مورد تالاسميتحقیق در مورد تب مالت سرما خوردگي انگليسي و ترجمه آنتحقیق در موردسرما خوردگيتحقیق در مورد صرعتحقیق در مورد اهميت تغذيهتحقیق در موردتغذيه و بهداشتتحقیق در موردشير گاوتحقیق در مورد پرورش شتر مرغتحقیق در مورد دامپزشكتحقیق در مورد ابن سیناتحقیق در مورد استاندارد خروجي فاضلابهاتحقیق در مورد استخوان