لینک مستقیم(تحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوتر)

تحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوتر|لینک مستقیم|اِل کِی|1853605|تحقیق درباره فناوری‌های امنیت اطلاعات کامپیوتر,فناوری‌های امنیت اطلاعات کامپیوتر,اطلاعات کامپیوتر
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوتر را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 27 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چكيده
مهم‌ترين مزيت و رسالت شبکه‌هاي رايانه‌اي، اشتراک منابع سخت‌افزاري و نرم‌افزاري و دستيابي سريع و آسان به اطلاعات است. کنترل دستيابي و نحوه استفاده از منابعي كه به اشتراک گذاشته شده‌اند، از مهم‌ترين اهداف يک نظام امنيتي در شبکه است. با گسترش شبکه‌هاي رايانه‌اي (خصوصاً اينترنت)، نگرش نسبت به امنيت اطلاعات و ساير منابع به اشتراک گذاشته شده، وارد مرحله جديدي گرديده است. در اين راستا لازم است که هر سازمان براي حفاظت از اطلاعات ارزشمند، به يک راهبرد خاص پايبند باشد و براساس آن، نظام امنيتي را اجرا نمايد. نبود نظام مناسب امنيتي، بعضاً پيامدهاي منفي و دور از انتظاري را به دنبال دارد. توفيق در ايمن‌سازي اطلاعات، منوط به حفاظت از اطلاعات و نظام‌هاي اطلاعاتي در مقابل حملات است؛ بدين منظور از سرويس‌هاي امنيتي متعددي استفاده مي‌گردد. مقاله حاضر با توجه به اين رويکرد به طبقه‌بندی فناوري‌هاي امنيت اطلاعات، براساس دو ويژگي خواهد پرداخت: مرحله خاصي از زمان که در هنگام تعامل فناوري با اطلاعات، عکس‌العمل لازم در برابر يک مشکل امنيتي، ممكن است کنشي يا واکنشي باشد، و سطوح پياده‌سازي نظام‌هاي امنيتي در يک محيط رايانه‌اي.

كليدواژه‌ها: امنيت اطلاعات/ اطلاعات/ فناوري/ رده‌بندي/ شبكه كامپيوتري


مقدمه
اطلاعات در سازمان‌ها، مؤسسات پيشرفته و جوامع علمي، شاهرگ حياتي محسوب مي‌گردد. دستيابي به اطلاعات و عرضه مناسب و سريع آن، همواره مورد توجه سازمان‌هايي است که اطلاعات در آن‌ها داراي نقش محوري و سرنوشت‌ساز است. سازمان‌ها و مؤسسات بايد يک زيرساخت مناسب اطلاعاتي براي خود ايجاد كنند و در جهت سازماندهی اطلاعات در سازمان خود حرکت نمايند. اگر مي‌خواهيم ارائه‌دهنده اطلاعات در عصر اطلاعات، و نه صرفاً مصرف‌کننده اطلاعات باشيم، بايد در مراحل بعد، امکان استفاده از اطلاعات ذيربط را براي متقاضيان محلي و جهاني در سريع‌ترين زمان ممکن فراهم نماييم.مطالب دیگر:
📃جزوه آموزشی مطالعه موزه📃مقاله آموزش راه اندازی ماژول های ارتباط بیسیم📃پاورپوینت مطالعه کنترل کیفیت📃جزوه آموزشی مطالعه میکرومکانیک📃پاورپوینت اسامی میوه ها در عربی 31اسلاید📃پاورپوینت ورزش بسکتبال 21اسلاید📃پاورپوینت ورزش هندبال 19اسلاید📃پاورپوینت مطالعه قانون جنگلات📃پاورپوینت نرم افزار شبیه سازی کامپیوتری Mold Flow📃پاورپوینت حفاظت بارهای حساس در مقابل افت ولتاژها📃پاورپوینت مطالعه انواع یخچال ها📃پاورپوینت بازسازی شهر بم و بروجرد بعد از زلزله📃پاورپوینت زمین شناسی مهندسی لرزه ای📃جهت گیری بازار(MO)، ظرفیت بازاریابی(MC) و عملکرد محصول جدید(NPP): نقش کاهش ظرفیت جذب(AC)📃پاورپوینت مطالعه مفهوم زلزله📃پاورپوینت آسیب های زلزله در شریانهای حیاتی، خطوط انتقال و شبکه آبرسانی📃پاورپوینت مخاطرات زمین📃پاورپوینت جدا ساز ارتعاش در سازه📃پاورپوینت زلزله شناسی مهندسی (معرفی چند سایت زلزله شناسی)📃پاورپوینت روش های اصلاح موضعی اجزا📃پاورپوینت بالا بردن ضریب مقاومت ساختمان ها در برابر زلزله با استفاده از الاستومتر و سیستم لغزشی📃پاورپوینت مبحث میراگرهای جرمی تنظیم شده📃پاورپوینت نمونه بهسازی لرزه ای📃پاورپوینت ارزیابی لرزه ای ساختمان📃پاورپوینت بهسازی لرزه ای عناصر غیر سازه ای