لینک مستقیم(تحقیق درباره نشانه های پیدایش رستاخیز عمومی )

تحقیق درباره نشانه های پیدایش رستاخیز عمومی |لینک مستقیم|اِل کِی|1750930| رستاخیز عمومی , پیدایش رستاخیز عمومی ,تحقیق درباره نشانه های پیدایش رستاخیز عمومی
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره نشانه های پیدایش رستاخیز عمومی را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

این نشانه ها که از آنها تعبیر به الشراط الساعه یعنی : شرایط تحقق قیامت می شود ، دو جور است : یک قسم ، حوادثی است که حتما بایستی پیش از پیدایش قیامت و به عنوان پیش آهنگ رستاخیز ، تحقق پیدا کند .

و قسم دیگر اتفاقاتی است که ضرورت ندارد ، حتماً پیش از وقوع رستاخیز تحقق پذیرد ، هرگاه مقارن پیدایش قیامت نیز ، صورت پذیرد ، مانعی نخواهد داشت .

و ما ذیلاً به مهمترین آن نشانه ها اشاره می نمائیم :

نظام این عالم ، عوض می شود :

همان طوری که دانشمندان علم هیئت و فیزیک می گویند نظام کرات سماوی ، وابسته به یک نیروی قوی و نیرومندی است که تمام کرات را در چنبره قدرت خود گرفته ، نمی گذارد این نظام بدیع از هم پاشیده و یا اصطکاک و تصادمی در آن ، پدید آید .

دانشمندان مذبور این نیروی قوی و به تعبیر قرآن ستون های نامرئی را که همچون رشته ای کرات آسمانی را به هم پیوند داده بنام قوه ی جاذبه می خوانند .

هنگامی که بنا شود رستاخیز عمومی پدید آید ، مثل اینکه خداوند آن نخ پیوند دهنده و برقرار سازنده نظام بدیع را از میان کرات برداشته ، آنها را به حال خود وامی گذارد .

بدیهی است در آن صورت نظم و پیوستگی کرات از هم گسسته ، سر و صدا و انقلاب عجیبی در عالم پدید خواهد آمد .

آیات زیر اشاره به همین حقیقت و بیان کننده اوضاع و احوال چنین روزی است :

1- القارعة مالقارعة و ما ادریک ماالقارعة ، یوم یکون الناس کالفراش المبثوث و تکون الجبال کالعهن المنفوش...

یعنی : حادثه ی کوبنده ای؟ و تو چه می دانی که حادثه ی کوبنده چیست؟ روزی که مردم ، چون پروانه های پراکنده باشند و کوه ها چون پشم حلاجی شده باشد.(سوره ی قارعه آیه های 1- 5 )

2- یوم نطوی السماء کطی السجل للکتب ، کما بدانا اول خلق نعیده .مطالب دیگر:
📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش های فنی و حرفه ای و توسعه کارآفرینی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازارگرایی📚کتاب آموزش ساخت سایت آپلود عکس با CF Image Hosting📚جزوه آموزشی آشنایی با ‏PLC📚کتاب غول های اینترنت ایران و جهان📚کتاب ترفند های وای فای (Wi Fi)📚کتاب اموزش ساخت کانال تلگرام و ناگفته های تلگرام📚کتاب 5G: نسل پنجم شبکه های موبایل📚کتاب اموزش نصب گوگل انالیتیکس Google Analytics📚کتاب راز درامد میلیونی از تلگرام (تنها در چهار مرحله)📚کتاب سئو چیست؟ آموزش سئو و بهینه سازی سایت📚مبانی نظری و پیشینه بازاریابی و تبلیغات اینترنتی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی و مدیریت منسجم خدمات در صنعت بیمه📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق بانکداری الکترونیک در ایران و مالزی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق برنامه های بهبود مدیریت کیفیت📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق برونسپاری خدمات شهری📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و پرورش📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق بلوغ تجارت الکترونیک📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهسازی نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق تأثیر سرمایه‌ اجتماعی بر راه ‏اندازی کسب‏ و کار خانگی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق تأثیر شرایط محیطی بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه📚پاورپوینت نقد یک نمونه بنا مسکونی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیکی و نظام توزیع کالا📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور)📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازی منابع انسانی و تعهد سازمانی