لینک مستقیم(دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات)

دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات|لینک مستقیم|اِل کِی|1666724|دانلود,گزارش کارآموزی,زراعت و اصلاح نباتات
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فهرست مندرجات

عناوين

ترويج و آموزش كشاورزي

رابطه ترويج با تحقيق

رابطه تحقيق با آموزش

كمك مروج از طريق ارتباط با محقق

روشها و وسايل كمك آموزشي

نكات ايمني هنگام سمپاشي

عوامل مؤثر در كاهش بازدهي كود و زراعت و باغباني

هورمون Pix و كاربرد در پنبه

ارزش مبادله يك كيلو پنبه محلوج با ساير محصولات

كنه پنبه

رقم ساحل

بيماري بلاست برنج

سوختگي غلاف برنج

خسارت موشها به برنج

خسارت پرندگان به برنج

سياهك دروغي برنج

پوسيدگي غلاف برنج

پوسيدگي ساقه برنج

پروانه كرم ساقه خوار برنج

اختلاف بين برنج و سوروف

پوسيدگي طوقه برنج

منابع و مأخذ

ترويج و آموزش كشاورزي

بطوركلي فعاليتهاي ترويجي را كه در غالب كشورهاي جهان پذيرفته شده مي توان به چنداصل استوار دانست:اصول اقتصادي ، اصول آموزشي و اصول اداري.

كه در اينجا بطور اجمالي به اصول آموزشي ، اشاره خواهد شد:

براي اينكه سطح ميزان بيشتر خواهي در بين جامعه روستائي بالا رود، و براي اينكه انديشه هاي نو و شيوه هاي نوين كشاورزي در روستا رواج پيدا كند و براي اينكه حس همياري و خودياري در روستا ها فزوني يابد و سرانجام براي اينكه بتوان به هدفهاي نهائي ترويج كه همانا افزايش سطح درآمد روستائيان و رسيدن به كمال مطلوب در مظاهر مختلف زندگاني آنها دست يافت بايد از لاقيدي ها و توكل داشتن روستائيان به طبيعت كاسته ، شك و ترديد ها و اتكاء به غير از ميان آنها برطرف نموده و بالاخره حس همكاري و مأنوس شدن بكار هاي دسته جمعي را در آنها بطور شايسته اي بالا برد.يگانه عاملي كه ما را در اين مسير به مقصود مي رساند ، آموزش و تعليم همگاني روستائيان مي باشد و نمي توان از آن در هيچ مرحله اي از مكان و هيچ نوع فعاليتي صرفنظر كرد.

با آگاهي به اين مسئله و در كل با توجه به اينكه روستائيان بدون آموزش قادر نخواهند بود فعاليتهاي فني ، اجتماعي و اقتصادي را به طرز پسنديده اي به انجام برسانند . ترويج اساس و ركن اصلي خود را بر پايه آموزش استوار كرده است.مطالب دیگر:
📂تحقیق درمورد آمار علاقه جوانان به سفر خارج📂طرح لایه باز برچسب حلوا گردویی مخصوص قالب دار 📂کیک پرنسس فرانسوی📂پاورپوینت تاریخ آموزش پرورش درآیین یهود 18 اسلاید📂برچسب کامبوچا لایه باز و قابل ویرایش📂پروژه مرمت گنبد علویان ....... پاور پوینت ....... تحلیل گنبد علویان📂تحقیق در موردآزادي در انديشه امام📂تحقیق در مورد زندگينامه امام (ره📂وصاياي امام📂تحقیق در مورد انقلاب اسلامي📂تفاوت انقلاب اسلامى با انقلابهاي ديگر📂تحقیق در مورد فرمان كشف حجاب📂تحقیق در موردكودتاي 28 مرداد📂تحقیق در مورد مذهب، سنت و مدرنيته در انقلاب ايران📂تحقیق در موردپیدایش بانکداری📂پیدایش عکاسی در جهان📂پيشينه تاريخي خراسان📂تاريخ تشكيلات مالي عباسيان📂تحقیق در موردتاريخ اسلام📂تحقیق در موردتاريخ اندلس📂تاريخ ايجاد تشكيلات اداري در ايران📂تحقیق در مورد تاريخ پيدايش اسرائيل📂تحقیق در مورد تاريخ تعزيه در ايران📂تحقیق در مورد تاريخ حرم مطهر حضرت رضا📂تحقیق در مورد تاريخ حوزه علميه مشهد