لینک مستقیم(دانلود گزارش كارآموزی عمران ساختمان اسكلت فلزي كميته امداد امام خميني (ره) )

دانلود گزارش كارآموزی عمران ساختمان اسكلت فلزي كميته امداد امام خميني (ره) |لینک مستقیم|اِل کِی|1665780|دانلود,گزارش کارآموزی,رشته عمران,ساختمان اسکلت فلزی
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود گزارش كارآموزی عمران ساختمان اسكلت فلزي كميته امداد امام خميني (ره) را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 38 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقدمه:

آنچه که در این جزوه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد پروژه کار آموزی بوده که مراحل اجرائی ساخت یک ساختمان اسکلت فلزی را از شروع تا خاتمه به اختصارمورد بررسی قرار می دهد . موارد اجرائی – جزئیات اجرائی- روش کار – نحوه اجرای این پروژه توضیح داده شده است. لذا در شروع توضیحات لازم است برخی تعاریف و اصلاحات جهت تفهیم بهتر مظالب به اختصار شرح داده می شود .

الف - کارفرما : عبارتست از شخصیتی حقیقی یا حقوقی که امضاء کننده یکی از طرفین قرار داد بوده و موضوع عملیات پیمان پس از تکمیل به وی تحویل داده می شود .

ب- پیمانکار : عبارتست از شخصیتی حقیقی یا حقوقی که اجرای یک پروژه مطابق نقشه و مشخصات فنی را بعهده می گیرد .

ج - دستگاه نظارت : کارفرما جهت حسن انجام کار یک پروژه عوامل اجرائی را بصورت مقیم مستقر نموده که نظارت اجرای صحیح کلیه عملیات اجرائی بر عهده این عوامل می باشد .

د- پیمان : هر پروزه جهت اجراء نیازمند به مشخص شدن کلیه اطلاعات اجرائی و شرایط حاکم بر پروزه بوده که پیمان نامیده می شود .

ه- اسناد پیمان : اسناد پیمان شامل کلیه نقشه های محاسباتی – معماری – سازه ای – تأسیسات مکانیکی و برقی مشخصات فنی کارهای عمومی ساختمان – شرایط عمومی و خصوص پیمان و کلیه اسناد مبادله شده بین طرفین می باشد .

تحویل زمین :

پس از منعقد شدن پیمان بین کارفرما و پیمانکار جهت شروع عملیات اجرائی تحویل زمین صورت می گیرد : تحویل زمین مطابق نقشه های ابلاغی به پیمانکار در یک زمان مقرر شده به نامبرده از سوی عوامل کارفرما ( واحد حقوقی – نماینده پیمانکار – نماینده کارفرما ) صورت می گیرد قبل از تحویل زمین کلیه هماهنگیهای لازم در خصوص تثبیت مالکیت آن از سوی کارفرما می بایست صورت گیرد.

الف – تجهیزکارگاه : پس از تحویل زمین جهت آماده کردن شرایط اجرائی شامل ( تأمین نیروی انسانی و تهیه ماشین آلات ، ساخت امکان پرسنل ) به پیمانکار مهلتی داده می شود تا این شرایط را فراهم نماید که به آن زمان تجهیز کارگاه می گویند.

ب- بوته کنی و تسطیح زمین :هر پروژه جهت شروع عملیات خاکبرداری نیاز به تسطیح و بوته کنی ، کندن اشجار ، رفع تپه ماهورها را دارد تا هنگام پی کنی و شروع خاکبرداری این امر به سهولت انجام پذیرد .

ج- آزمایشات مکانیک خاک : جهت مشخص شدن نوع زمین ، میزان مقاومت مجاز خاک و دسترسی به اطلاعات کامل در خصوص زمین احداث بنا نیاز ضروری به شناخت آن است که در بناهای کم اهمیت این عمق با زدن چاه و در سازه های مهم این امر توسط گمانه زنی انجام می گیرد تا خطرات بعدی ناشی از نشت بنا با این کار مرتفع گردد.

Ü نکته : در صورتی که حفره های بلعنده و چهاها و قنوات در محل احداث بنا و پروژه باشد می بایست توسط پیمانکار و مطابق نظر دستگاه نظارت با مصالح مناسب آنها پر شوند .مطالب دیگر:
📒پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی باغ بام📒پاورپوینت پروژه پل صدر 📒مجموعه ای از فرم الف و ج کارورزی برای دانشجو معلمان📒پاورپوینت رفتار سیستم سازه ای مهاربندی📒پاورپوینت hesabrasi ghezavat chalesh 📒پاورپوینت kaums health deputy report 9 91 📒پاورپوینت katalog ensan 📒پاورپوینت ke khati digi 📒پاورپوینت keifiate zandegie kari 📒پاورپوینت keifi 📒پاورپوینت Keimanesh 📒پاورپوینت kelele va damne(shokraee) 📒پاورپوینت keramate mardom dar nezam edari 📒پاورپوینت kerm gholabdar ensani 📒پاورپوینت kermshenasi 📒پاورپوینت keshavarzi mechanization 📒پاورپوینت kesht makhlut 📒پاورپوینت kerman 📒پروژه کامل فولاد-به همراه فایل های ایتبس ، اتوکد ، اکسل و ورد📒پاورپوینت ketabkhaneye digitali 📒پاورپوینت ketabkhane digitali 📒پاورپوینت keyfiyate ab 📒پاورپوینت khabarnevisi 📒پاورپوینت ketabkhane digitali OCR 📒پاورپوینت khab va bidari