لینک مستقیم(پاورپوینت آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید)

پاورپوینت آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|1022999|دانلود آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید,تحقیق آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید,مقاله آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید,آموزش وبلاگ در سایت blogfa
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید را مشاهده می نمایید.

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

قسمتی از اسلاید متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 18 صفحه

به نام خداوند بخشنده مهربان موضوع:اموزش وبلاگ آموزش وبلاگ در سایت blogfa.com سایت بلاگفا از جمله سایتهاییه که سرویس رایگانی رو برای ایجاد وبلاگ ارائه میده.
بلاگفا دومین سرویس وبلاگ فارسی زبان است که روز به روز پیشرفت قابل توجهی داشته و هر روز به کاربران اون اضافه میشه. معرفی سایت بلاگفادلیل انتخاب این سایت برای ساختن وبلاگ سادگی کار و پرطرفدار بودن اون میان وبلاگ نویسان است.
در این سایت ظرف مدت چند ثانیه میتونید یک وبلاگ برای خودتون بسازید.
برای ورود به سایت کافیه آدرس: www.blogfa.com رو وارد کرده Enter رو بزنید. عضویت در سایت بلاگفا اولین قدم برای داشتن وبلاگ عضویت در سایت بلاگفاست.
برای این کار روی گزینه ایجاد وبلاگ جدید کلیک کنید.
با این کار فرم ثبت نام برای شما باز میشه.
که حاوی فیلدهایی استـ استفاده از حروف فارسی در شناسه کاربری مجاز نیستـ عنوان وبلاگ شما معرف شخصیت و طرز فکر شماست.
در انتخاب آن دقت کنیدـ کلمه عبور یا همونPassword نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس است.ـ در نوشتن آدرس پست الکترونیتون دقت کنید.
چون بعد از ارسال فرم عضویت نامه ای به ایمیلتون ارسال میشه تا Password و سایر اطلاعات وارده برای شما ارسال شود.و فیلدهای دیگر را هم بنا به در خواست بلاگفا پر کنید و پس از قبول شرایط سرویس دهی روی دکمه قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ کلیک کنید مرحله اول : در این صفحه مهم ترین چیز نام کاربری می باشد چرا که نام کاربری شما نام وبلاگتان می ماند وقابل تغییر نیست بنابراین در انتخاب نام کاربری دقت کنید در عکس زیر ما نامasrshop را برای وبلاگ مان انتخاب کرده ایم ودر انتها نام وبلاگ مان به صورت asrshop.comدر آمده است ورود به سایت:برای ورود به وبلاگتان دوباره وارد سایت www.blogfa.com میشوید در همان صفحه اول بلاگفا در قسمت سمت راست می تونید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبورتون و سپس زدن دکمه ورود وارد مدیریت بلاگتان شوید اکنون یک صفحه وبلاگ در این سایت به شما اختصاص داده شده که آماده ثبت نوشته هایتان می باشد.
در شکل 3 ابتدا در کادر عنوان مطلب موضوع مورد نظر را وارد کنید.
در کادر مرکزی نیز شروع به نوشتن یادداشت مورد نظر پیرامون همان عنوان مطلب موضوع نمائید.
از آیکونهای ویرایشی بالای این کادر نیز میتوانید استفاده کنید.
با کلیک روی صورتک خندان میتوانید سایر علائم احساسی را در متن نوشته هایتان بکار ببرید و...
در نهایت روی دکمه ثبت مطلب و بازسازی وبلاگ کلیک کنید اگر بخواهید کلمه یا عبارتی از متن وبلاگتون رو به صفحه خاصی در وب لینک کنید کافیست پس ازانتخاب متن مورد نظرتون روی آیکون افزودن لینک کلیک کنید.
با این کار پنجره ای مطابق شکل چهار باز میشود در کادر مربوط به این قسمت باید آدرس Url صفحه ای که می بایست لینک به آن ارجاع افزودن لینک در وبلاگ: اگر بخواهید کلمه یا عبارتی از متن وبلاگتون رو به صفحه خاصی در وب لینک کنید کافیست پس ازانتخاب متن مورد نظرتون روی آیکون افزودن لینک کلیک کنید.
با این کار پنجره ای مطابق شکل چهار باز میشود در کادر مربوط به این قسمت باید آدرس Url صفحه ای که می بایست لینک به آن ارجاع داده شود را تایپ نمائید.داده شود را تایپ نمائید. افزو

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا دانلود نمایید

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.


دانلود فایل پرداخت آنلاینمطالب دیگر:
🔗ادبیات نظری و پیشینه تجربی اختلال افسردگی اساسی🔗اختلال افسردگی اساسی و بررسی سبب شناسی  آن🔗مدل ها و نظریه های اختلال افسردگی اساسی🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق رفتارهای پرخطر 57 صفحه🔗چارچوب نظری و پیشینه پژوهش رفتارهای پرخطر🔗فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری رفتارهای پرخطر🔗ادبیات نظری و پیشینه تجربی رفتارهای پرخطر🔗جزوه حقوق تجارت 1🔗جزوه حقوق تجارت 2 🔗جزوه حقوق تجارت 3🔗جزوه حقوق تجارت 4🔗کاربرد منطق فازی در یادگیری ماشین🔗ارزيابي طرح هاي صنعتي مطالعات فني اقتصادي مالي🔗دانلود پرسشنامه انگیزه پیشرفت هرمنس 1970 word🔗دانلود پرسشنامه اشتراک دانش کارکنان چناماننی (چنارانی)🔗پرسشنامه ارتقای شغلی کارکنان به نمره گذاری، روایی و پایایی🔗پرسشنامه اخلاق حرفه ای حسابداران با نمره گذاری، روایی و پایایی🔗پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر دانش آموزان و نوجوانان🔗پرسشنامه اختلال رفتاری آخن باخ، سیاهه رفتاری کودک (CBCL)🔗پرسشنامه احساس تنهایی دهشیری با شیوه نمره گذاری، روایی و پایایی🔗پرسشنامه استاندارد ابراز وجود گمبریل و ریجی🔗مقیاس و آزمون ابراز وجود با نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی🔗پرسشنامه سازگاری دانش آموزان دبیرستانی در 3 حوزه آموزشی، عاطفی و اجتماعی🔗دانلود پرسشنامه استاندارد خودپنداره ساراسوت🔗دانلود پرسشنامه ارتقاء سبک های نوین رهبری مالی