لینک مستقیم(پاورپوینت آشنائی با پروتكل FTP 15 اسلاید)

پاورپوینت آشنائی با پروتكل FTP 15 اسلاید|لینک مستقیم|اِل کِی|1022893|دانلود آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید,تحقیق آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید,مقاله آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید,آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت آشنائی با پروتكل FTP 15 اسلاید را مشاهده می نمایید.

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

قسمتی از اسلاید متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 15 صفحه

به نام خداوند بخشنده مهربان موضوع تحقیق:پروتکل های اینترنت.
آشنائی با پروتكل FTP امروزه از پروتكل های متعددی در شبكه های كامپيوتری استفاده می گردد كه صرفا" تعداد اندكی از آنان به منظور انتقال داده طراحی و پياده سازی شده اند .
اينترنت نيز به عنوان يك شبكه گسترده از اين قاعده مستثنی نبوده و در اين رابطه از پروتكل های متعددی استفاده می شود.
برای بسياری از كاربران اينترنت همه چيز محدود به وب و پروتكل مرتبط با آن يعنی HTTP است ، در صورتی كه در اين عرصه از پروتكل های متعدد ديگری نيز استفاده می گردد.
FTP نمونه ای در اين زمينه است .
پروتكل FTP چيست ؟
تصوير اوليه اينترنت در ذهن بسياری از كاربران، استفاده از منابع اطلاعاتی و حركت از سايتی به سايت ديگر است و شايد به همين دليل باشد كه اينترنت در طی ساليان اخير به سرعت رشد و متداول شده است .
بسياری از كارشناسان اين عرصه اعتقاد دارند كه اينترنت گسترش و عموميت خود را مديون سرويس وب می باشد .فرض كنيد كه سرويس وب را از اينترنت حذف نمائيم .
برای بسياری از ما اين سوال مطرح خواهد شد كه چه نوع استفاده ای را می توانيم از اينترنت داشته باشيم ؟
در صورت تحقق چنين شرايطی ، يكی از عملياتی كه كاربران قادر به انجام آن خواهند بود ، دريافت داده ، فايل های صوتی ، تصويری و ساير نمونه فايل های ديگر با استفاده از پروتكل FTP (برگرفته از File Transfer Protocol ) است.
ويژگی های پروتكل FTP پروتكل FTP ، اولين تلاش انجام شده برای‌ ايجاد يك استاندارد به منظور مبادله فايل بر روی شبكه های مبتنی بر پروتكل TCP/IP است كه از اوايل سال 1970 مطرح و مشخصات استاندارد آن طی RFC 959 در اكتبر سال 1985 ارائه گرديد .
پروتكل FTP دارای حداكثر انعطاف لازم و در عين حال امكان پذير به منظور استفاده در شبكه های مختلف با توجه به نوع پروتكل شبكه است .
پروتكل FTP از مدل سرويس گيرنده - سرويس دهنده تبعيت می نمايد .
برخلاف HTTP كه يك حاكم مطلق در عرصه مرورگرهای وب و سرويس دهندگان وب است ، نمی توان ادعای مشابهی را در رابطه با پروتكل FTP داشت و هم اينك مجموعه ای گسترده از سرويس گيرندگان و سرويس دهندگان FTP وجود دارد .
برای ارسال فايل با استفاده از پروتكل FTP به يك سرويس گيرنده FTP نياز می باشد .
ويندوز دارای يك برنامه سرويس گيرنده FTP از قبل تعبيه شده می باشد ولی دارای محدوديت های مختص به خود می باشد .
در اين رابطه نرم افزارهای متعددی تاكنون طراحی و پياده سازی شده است:ulletProof FTP ، WS FTP Professional، FTP Explorer و Smart FTP نمونه هائی در اين زمينه می باشند .
پروتكل FTP را می توان به عنوان يك سيستم پرس وجو نيز تلقی نمود چراكه سرويس گيرندگان و سرويس دهندگان گفتگوی لازم به منظور تائيد يكديگر و ارسال فايل را انجام می دهند.
علاوه بر اين، پروتكل فوق مشخص می نمايد كه سرويس گيرنده و سرويس دهنده، داده را بر روی كانال گفتگو ارسال نمی نمايند .
در مقابل ،‌ سرويس گيرنده و سرويس دهنده در خصوص نحوه ارسال فايل ها بر روی اتصالات مجزا و جداگانه ( يك اتصال برای هر ارسال داده ) با يكديگر گفتگو خواهند كرد ( نمايش ليست فايل های موجود در يك دايركتوری نيز به عنوان

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا دانلود نمایید

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.


دانلود فایل پرداخت آنلاینمطالب دیگر:
📃پاورپوینت تکنیک های مواجهه مطلوب با تعارض ها از نگاه ویلیام گلاسر📃تحقیق آموزش هندبال📃پاورپوینت بررسی چالش هاي مديريت در برنامه ريزي پروژه هاي اجرايي📃پاورپوینت حسابداری بودجه ای (همراه با مثال های تشریحی)📃پاورپوینت همسرآزاری📃پاورپوینت پرخوری عصبی (بولیمیا)📃پاورپوینت جامعه شناسي عمومي📃پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت (QCC)📃پاورپوینت بررسی نقش مدیریت و رهبري در برنامه‌ هاي تحول سازماني📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 1 (نحوه ارائه صورت هاي مالي)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 2 (صورت جريان وجوه نقد)📃پاورپوینت و تحقیق استاندارد حسابداري شماره 3 (درآمد عملياتي)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 4 (حسابداري ذخایر، بدهی های احتمالی و دارایی های احتمالی)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 5 (حسابداري رويدادهاي بعد از تاريخ ترازنامه)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 6 (گزارش عملکرد مالي)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 8 (حسابداري موجودي مواد و کالا)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 9 (حسابداري پيمان هاي بلندمدت)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 10 (حسابداري کمک هاي بلاعوض دولت)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 11 (حسابداري دارايي هاي ثابت مشهود)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 12 (افشاي اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 13 (حسابداري مخارج تامين مالي)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 14 (نحوه ارائه صورت هاي مالي)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 15 (حسابداري سرمايه گذاري ها)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 16 (تسعير ارز)📃تحقیق و پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 17 (حسابداري دارايي هاي نامشهود)